Chcecie sięgnąć nieba? Wybierzcie się do Panorama Sky Bar

Niedawno w Warszawie miało miejsce nietuzinkowe wydarzenie - otworzono Panorama Sky Bar w zupełnie nowej odsłonie. To miejsce na 40 piętrze! Zobaczcie, jak się prezentuje. My zostaliśmy "wniebowzięci".

Chcecie sięgnąć nieba? Wybierzcie się do Panorama Sky Bar

Panorama Sky Bar jest uznawany za jedno z najbardziej wyróżniających się miejsc na towarzyskiej mapie Warszawy. Jego historia sięga 1989 roku, kiedy to ten bar-ikona został otwarty wraz z hotelem Marriott i na trwałe wpisał się w świadomość mieszkańców Warszawy oraz osób odwiedzających stolicę.

Zlokalizowany na 40. piętrze od samego początku cieszył sie ogromną popularnością ze względu na wspaniałe widoki na północno-wschodnią Warszawę, wraz ze spektakularnym widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

Zobaczcie także: 5 trendów, które zawsze się sprawdzą!


Jego otwarcie 26 lat jeszcze pod nazwą Panorama Club wiązało się z okresem przemian politycznych, gospodarczych i społecznych w Polsce. W tym czasie lokal był bardziej nastawiony na gości hotelowych, a jego wystrój nawiązywał do bogato zdobionych elementów tak modnych na początku lat`90, z dominującym kolorem bordowym i złotym. Panorama, tak silnie związana z sięgającym nieba wieżowcem, gościła u siebie od tego czasu wiele osobowości świata polityki oraz estrady.

Jednak przyszedł czas na zmiany...

Przygotowania do remontu trwały bez mała rok, sam remont 4 tygodnie. Za projekt wystroju odpowiedzialna była firma Kaczmarek Studio. Nowoczesne formy oraz specjalnie zaprojektowana dla Panoramy wykładzina przedstawiająca ulice Warszawy z lotu ptaka to elementy, które obecnie dominują w szaro-beżowej kolorystyce baru. Koncepcja Panoramy w wystroju nawiązuje do pulsu miasta.

Nowa Panorama Sky Bar specjalizuje się w samodzielnie infuzowanych alkoholach przygotowanych na bazie ziół, przypraw i owoców.

Patrząc damskim okiem, naszą uwagę zwróciły flagowe koktajle, które swoją nazwę czerpią ze znanych warszawskich miejsc, zabierając nas w podróż po smakach Warszawy. I tak można spróbować koktajli o nazwach Zamek Królewski, Pod Mostem Poniatowskim czy Plac Starego Miasta, natomiast zwolennicy nie tak odległej historii chętnie sięgną po Pałac Kultury. Lokalne nazwy drinków sprawiają, że Panorama sama w sobie staje się jednym z symboli Warszawy.

Zespół barmanów przeszedł specjalne szkolenie pod okiem międzynardowego mistrza w swoim fachu. Sześć dni w tygodniu swój kunszt muzyczny prezentuje śmietanka warszawskiej sceny klubowej. Raz w miesiącu wieczory uświetniać będzie Magdalena Sztencel - tancerka na szarfie – finalistka programu Mam Talent.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia stron hotelu: www.warsawmarriott.com.

Zobaczcie nagranie z występu Magdaleny Sztencel
Zobaczcie, jak wygląda wnętrze Panorama Sky Bar

Chcecie sięgnąć nieba? Wybierzcie się do Panorama Sky Bar

Chcecie sięgnąć nieba? Wybierzcie się do Panorama Sky Bar

Chcecie sięgnąć nieba? Wybierzcie się do Panorama Sky Bar


Zobaczcie także:

Źródło/ Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 03.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar