Co Twoje selfie mówi o Twojej osobowości? Sprawdź

Sefie nie tylko pokazuje jak wyglądamy. Po takim zdjęciu można także określić pewne cechy osobowości.

selfie portret.jpg

Co Twoje selfie mówi o Twojej osobowości? Sprawdź

Portale społecznościowe i rozwinięta technologia sprawiły, że nasze zdjęcia służą nie tylko jako pamiątka, ale także jako relacja z tego co aktualnie robimy, z kim przebywamy, czy jak się w danym momencie czujemy.

Dużą popularność selfie zyskało dzięki celebrytom, którzy bardzo chętnie dodawali i nadal dodają takie zdjęcia na swoje profile na różnych portalach. Dobre selfie jest na tyle pożądane, że powstają specjalne poradniki, które mają pomóc zrobić idealne zdjęcie "z ręki". 

Jednak po selfie można określi nie tylko to, jak ktoś wygląda, ale także to, jakie prawdopodobnie ma cechy charakteru. 

Głowa w prawo

Jeżeli na większości Twoich zdjęć masz głową przechyloną w prawo, może to świadczyć o tym, że nie boisz się podejmować ryzyka, jesteś osobą otwartą i lubisz próbować nowych rzeczy. Nie straszne Ci żadne wyzwanie, bo lubisz przygody. Bezczynne siedzenie w domu nie jest dla Ciebie.

Zobacz też: JAK ZROBIĆ EFEKTOWNE SELFIE? 

prosto w obiektyw

Jeśli na większości selfie zdecydowanie patrzysz na wprost w obiektyw można domniemywać, że jesteś osobą niezależną. Jesteś osobą zdyscyplinowaną i pewną siebie, posiadasz w sobie dużo determinacji. Nie panikujesz, kiedy życie stawia przed Tobą wyzwania, tylko dzielnie próbujesz rozwiązać problem.

Zobacz też: ZAPROJEKTOWANO BUTY DO ROBIENIA SELFIE? 

Głowa w lewo

Kiedy na swoich zdjęciach najczęściej przechylasz głowę w lewo, można stwierdzić, że jesteś osobą, która jest opanowana i pozytywnie nastawiona do życia. Nie jesteś typem, który szybko wpada w złość, czy łatwo daje się wyprowadzić z równowagi - wręcz przeciwnie. Masz w sobie dużo cierpliwości i życzliwości dla innych. 

 

Czy te domniemania sprawdzają się w waszym przypadku?

Zobacz też:

Źródło: yourtango.com

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 20.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×