Co warto mieć w torebce wybierając się na sylwestrowy bal?

Idąc na imprezę watro mieć przy sobie parę rzeczy, które mogą się okazać bardzo przydatne. Oto mały poradnik, który pomoże wam stworzyć listę niezbędnych rzeczy, które wato mieć przy sobie w sylwestrową noc.

torebka_na_sylwestra_2014.jpg

Co warto mieć w torebce wybierając się na sylwestrowy bal?

 

Wszyscy wiedzą, że w kobiecej torebce nigdy nie ma zbędnych rzeczy i wszystko może się przydać. Jednak kiedy wybieramy się na imprezę, ciężko jest zabrać torbę pełną rzeczy "must have". Co zatem spakować do często naprawdę małej torebki, by mieć przy sobie rzeczy naprawdę niezbędne? Oto kilka naszych rad.

1. Chusteczki 

To oczywiste, ale warto o tym wspomnieć. Na imprezie dobrze jest mieć ze sobą nawet nie tyle zwykłe chusteczki higieniczne, ale te nawilżone. Mogą się one okazać zbawienne, kiedy ktoś poplami nas, lub gdy śnieg zostawi brudne plamy na naszych butach.

Zobacz też: JAK SZYBKO POPRAWIĆ WYGLĄD SKÓRY PRZED SYLWESTREM? 

2. Bezbarwny lakier

Może wydać się dziwne, że "niezbędnikiem" w torebce jest bezbarwny lakier, ale to właśnie on może uratować kryzysową sytuację, jaką jest oczko w rajstopach. Oczywiście można, a nawet powinno się mieć przy sobie zapasową parę, ale lakier jest znacznie mniejszy i łatwiej spakować go do niewielkiej kopertówki.

Zresztą nie zawsze sytuacja jest na tyle poważna, że od razu trzeba przebierać rajstopy. Delikatny, ale skuteczny sposób z lakierem może się okazać wystarczający.

torebka_na_sylwestra_2014_2jpg

Małe kopertówki są idealne na całonocną imprezę sylwestrową

 

3. Telefon

To też dość oczywista rzecz, ale niektóre kobiety decydują się na rezygnację z telefonu na rzecz innych akcesoriów. To nie jest do końca dobry pomysł, zwłaszcza, gdy udajemy się do klubu lub na zorganizowaną większą imprezę, a nie na domówkę. Telefon może okazać się niezbędny do kontaktu ze znajomymi, zadzwonienia po taksówkę lub, nie daj Boże, do wezwania pomocy. Nie rezygnujmy więc z niego tak szybko.

Zobacz też: JAK WYTRWAĆ W SZPILKACH PRZEZ CAŁĄ NOC?

4. Bibułki matujące

To bardzo dobry wynalazek, który nie zabiera tyle miejsca co puder, a może zdziałać cuda. Mogą się one okazać najlepszym przyjacielem naszego makijażu zwłaszcza, gdy planujemy dużo tańczyć podczas sylwestra. Ruch i zazwyczaj dość duży tłok mogą sprawiać, że bardzo szybko zaczniemy się po prostu "świecić". w tym momencie bibułki matujące staną na wysokości zadania i uratują nasz makijaż.

5. Pieniądze

Oczywiste, że idą na sylwestrową zabawę musimy mieć przy sobie jakieś zaskórniaki. Ale w tym punkcie chcemy zwrócić głównie uwagę na to, że lepiej nie zabierać ze sobą karty kredytowej, a gotówkę. Przemyśl ile pieniędzy chcesz wydać i właśnie tyle weź ze sobą. Oczywiście możesz sobie policzyć pewien zapas, na przykład na ewentualny powrót taksówką.

Zobacz też: ODWAŻNY MAKIJAŻ NA SYLWESTRA 

Jednak mimo wszystko lepiej zostawić kartę kredytową w domu. Dlaczego? Po pierwsze będziesz miała pewność, że nawet kiedy staniesz się zbyt rozrzutna w pewnym momencie po prostu skończą Ci się pieniądze i nie wydasz fortuny. Co więcej, kiedy zdarzy Ci się bardzo przykra sytuacja i ktoś Cię okradnie lub zgubisz torebkę, będziesz wiedziała, że Twoje finanse są bezpieczne.

torebka_na_sylwestra_2014.jpg

Pamiętaj, by nie brać zbyt dużo rzeczy, bo będą Ci zwyczajnie przeszkadzać

 

6. Perfumy

Nie zapomnij spakować do swojej torebki ulubionego zapachu. Dobrze jest mieć przy sobie małe próbki, które nie zajmują dużo miejsca i są wprost stworzone na imprezy. Sama również możesz sobie stworzyć taka małą fiolkę swoich ulubionych perfum, którą będziesz zabierać własnie na takie okazje. To idealne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy zabieramy ze sobą małe torebki.

Zobacz też: JAKI WPŁYW NA NASZ WYGLĄD MAJĄ PERFUMY? 

7. Odświeżające pastylki lub gumy do żucia

Warto mieć przy sobie coś co może szybko odświeżyć nasz oddech. Całonocna zabawa, jedzenie różnych potraw, czy picie różnych trunków może nieco zmącić nasz idealny oddech. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w coś, co szybko może naprawić tę niezręczność.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 30.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×