Co warto zmienić w swoim życiu i otoczeniu na wiosnę?

Wiosna jest okresem, w którym wszystko wstaje na nowo do życia. Wtedy nie tylko przyroda budzi się z zimowego snu, ale rownież i my. Ta pora roku sprzyja realizacji planów, założeń i do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

zmiany na wiosnę.jpg

Po pierwsze…

bądź bardziej aktywna. Wiosenna aura sprzyja uprawianiu wielu sportów, takich jak bieganie, jazda na rowerze, rolkach czy długie spacery. Przede wszystkim znajdź coś, co sprawia ci przyjemność- wtedy na pewno się nie zniechęcisz i nie znudzisz. Warto zarazić przyjaciółkę nowa aktywnością!

Po drugie…

zdrowo się odżywiaj. Wiosną masz więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór owoców i warzyw- skorzystaj z tego! Przyrządź owocowe soki czy koktajle, dostarczą one wielu cennych witamin.
Odstaw także słodycze. Organizm na pewno ci za to podziękuje, a ty poczujesz się dużo lżej.

Po trzecie…

rozwijaj swoje pasje, rób to, co lubisz. Zapisz się na kurs tańca, fotografii, naukę języków obcych czy gry na gitarze. Myślałaś może o wykupieniu karnetu na siłownie czy basen? Nic nie stoi na przeszkodzie! Kiedy będziesz poświęcała czas temu, co sprawia ci przyjemność, automatycznie pozytywniej będziesz podchodziła do otaczającego świata. Najważniejsze to znaleźć równowagę między obowiązkami, a chwilami dla siebie.

Zobacz też: Jak zrobić wiosenny makijaż?

Po czwarte…

przebywaj częściej w gronie przyjaciół. Warto dbać o osoby, które są dla nas ważne. Dlatego przeznaczaj wolne chwile znajomym, tym bardziej, że wraz z cieplejszą pogodą, macie więcej możliwości na spędzanie czasu w plenerze.

Po piąte…

zmień coś w swoim wyglądzie. Może pora na inną fryzurę? Jaśniejsze refleksy, grzywka?
Jak każda kobieta, potrzebujesz zmian. Nawet delikatna metamorfoza sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjne i pewne siebie.
Warto również wymienić garderobę na bardziej wiosenną- jasne, pastelowe kolory, kwiatowe motywy, dziewczęce koronki- bądź wizytówką wiosny!

Foto: Thinkstock
Zobacz też:

ID galerii:103

Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Niedziela 13.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×