Czerwcowy CKM z Danielle Sharp na okładce!

Zobaczcie, co tym razem przygotowała redakcja męskiego magazynu CKM.

Czerwcowy CKM z Danielle Sharp na okładce

W najnowszym CKM:

NA OKŁADCE:Otwieramy sezon letni 2015! Pomagają nam w tym trzy piękne dziewczyny: angielska supermodelka Danielle Sharp (na okładce) oraz jej dwie gorące koleżanki Evie i Hannah (w środku numeru).

WYWIAD NUMERU:Cezik

– artysta muzyk i gwiazda Internetu szczerze mówi o swoim prywatnym życiu, czego się boi, co brzydkiego lubi robić przed zaśnięciem i czym rzucają w niego fanki na koncertach. Specjalnie dla CKM przepytuje go Jaok z pyta.pl!

JESZCZE WIĘCEJ WYWIADÓW:Greg HancocK

– legendarny żużlowiec opowiada nam o kulisach czarnego sportu, sukcesach, klęskach i sympatii dla Polski.

Bożydar Iwanow

– ze znanym komentatorem piłkarskim rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o... komentowaniu piłki nożnej.

DODATKOWO W ŚRODKU NUMERU:Motoryzacja


Drift to fajna zabawa, ale driftowanie wielotonową ciężarówką to prawdziwy odjazd. I właśnie to robił i opisał nieustraszony dziennikarz CKM.

Podróże


Samolot to najbezpieczniejszy środek podróżowania... chyba, że masz pecha. Przeczytaj tekst o katastrofach lotniczych i zobacz w jak czasem dziwnych okolicznościach możesz stracić życie.

Make Life Harder


Słynni eksperci od wszystkiego znów piszą dla CKM! Tym razem Maciej i Lucjan (choć właściwie Jakub i Rafał) radzą, jak podrywać dziewczyny z różnych polskich miast.

Grill non stop


Przy dobrze rozpalonym ruszcie możesz przyjemnie spędzić cały boży dzień. Przeczytaj i zastosuj nasze grillowe przepisy na śniadanie, obiad, deser i kolację.

Fitness


Trzecia część ćwiczeń, które facet łatwo każdy może wykonać w domu. Jak ćwiczyć z piłką i gumą pokazuje Tomek Choiński, znany instruktor fitness i kulturystyki.

Niekryty Krytyk


Jak co miesiąc w CKM felieton gwiazdora YouTube’a – a dodatkowo jego nowa, autorska rubryka prześmiewczo–celebrycka: Kronika Krytyka!

Gadżety


Za oknami wszystko kwitnie – a skoro tak, to wyprawy na świeżym powietrzu podejmuj ze sprzętem w modnym kolorze zielonym.

Disco polo


Przewodnik po discopolowych imprezach w Polsce.

Zabójczy awans


Marzysz o zawodowym awansie, bo myślisz, że to najlepsze co może cię spotkać? Po przeczytaniu naszego artykułu mocno się zastanowisz...

Męska moda


Propozycje modnych męskich ciuchów dobrych na wyprawy żeglarskie – albo przynajmniej po portowych tawernach. Prezentuje aktor Tomasz Ciachorowski.

Czerwcowy CKM z Danielle Sharp na okładceZobaczcie także:Źródło/ Foto: CKM

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 11.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×