Czy widziałaś kiedyś lepszą nauczycielkę?

Oto, jak bardzo można angażować się w swoją pracę!

nauczycielka cover.jpg

Nauka młodych ludzi nie należy do najłatwiejszych (i najprzyjemniejszych) zajęć w życiu. Potwierdzi to każda osoba, która chociaż raz w życiu musiała zostać z gromadką dzieci sama przynajmniej na 45 minut. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, trzymać nerwy na wodzy oraz umieć skutecznie zachęcać dzieci do wspólnej nauki.


Polecamy: Budowanie autorytetu


Nie brzmi dobrze, wiem. A jednak na świecie zdarzają się osoby, które kochają ten zawód całym sercem. Założę się, że ich podopieczni kochają ich równie mocno. Jedną z takich osób jest Chris-ShaRee Castelbury, która prowadzi zajęcia dla pierwszoklasistów w jednej ze szkół podstawowych w Oklahomie.


W tym roku nauczycielka postanowiła cudownym gestem podziękować swoim uczniom za rok ciężkiej pracy i przygotowała na tę okazję wyjątkową sukienkę… stworzoną z rysunków jej uczniów.


Sprawdź też: Nauczycielka - historia mrożąca krew w żyłach


Jak się okazuje, Chris jeszcze w trakcie trwania roku szkolnego, zorganizowała specjalną godzinę lekcyjną przeznaczoną na kreatywne rysowanie. Poprosiła swoich uczniów o narysowanie czegoś, co ich inspiruje. Obrazki, dzięki technologii, znalazły się na sukience.


Czy nie uważacie, że to najlepsza nauczycielka na świecie?


Polecamy: Romans z nauczycielem

sharee-castlebury-pat-henry-elementary-1.jpg

sharee-castlebury-pat-henry-elementary-2.jpg

sharee-castlebury-pat-henry-elementary-3.jpg

Zobacz też: 


Źródło: SoBadSoGood

Zdjęcia: SoBadSoGood


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 21.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×