DAFI - pij tanio i zdrowo!

8 sierpnia odbyła się konferencja prasowa polskiej marki DAFI produkującej filtry do wody. Zobaczcie, co miała na celu i jak wyglądało spotkanie. Uczestniczyły w nim nawet gwiazdy!

Dafi - pij tanio i zdrowo!

DAFI - pij tanio i zdrowo!


Katarzyna Bursztein - dyrektor ds. rozwoju DAFI, wraz z dr Iloną Gałązką-Czarnecką - specjalistą w zakresie technologii żywienia, przybliżyły zgromadzonym dziennikarzom wodny świat marki DAFI. Obie Panie w niezwykle interesujący sposób odniosły się do tego szerokiego jak rzeka tematu. Poruszony przez prowadzące aspekt ekologii i finansów, świadomości na temat jakości wody kranowej, zalet wody filtrowanej i skuteczności filtrów do wody doskonale zobrazowała sonda uliczna.

Odpowiedzi respondentów uwypukliły nasze przyzwyczajenia, czasem stereotypowe myślenie czy zahamowania, powodujące uprzedzenia do filtrowania kranowej wody, która obecnie jest naprawdę doskonałej jakości. Woda wodociągowa po przefiltrowaniu jakością nie ustępuje wodzie butelkowanej, a pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, oraz zredukować ilość gromadzonych odpadów PET.

Spotkanie było okazją do zaprezentowania nowości - szczególną uwagę zwrócono na innowacyjny filtr DAFI AQUAMAG, który nie tylko oczyszcza kranową wodę powodując, że jest smaczna i czysta, ale także wzbogaca ją w cenny magnez. To potrójnie najlepszy sposób na zniwelowanie deficytów - łatwy, prosty i tani. Magnez dostarczany z wodą jest najlepiej przyswajalny!

Podczas spotkania, dziennikarze mogli spróbować idealnie czystej, przefiltrowanej wody z dodatkiem owoców, w różnych wariantach smakowych. Była ona serwowana w eleganckich, szklanych karafkach, które marka DAFI właśnie wprowadziła na rynek. Nowością są także szklane dzbanki filtrujące, dostępne w wielu kolorach.

Innowacyjne podejście marki DAFI do tematu wody, przyciągnęło na spotkanie gwiazdy. Pojawiły się  m.in.: Anna Dereszowska, Grażyna Wolszczak i Laura Łącz, które popierają ideę picia filtrowanej wody i bycia eko!

Dafi - pij tanio i zdrowo!

DAFI - pij tanio i zdrowo!

Dafi - pij tanio i zdrowo!

DAFI - pij tanio i zdrowo!

Dafi - pij tanio i zdrowo!

DAFI - pij tanio i zdrowo!

Dafi - pij tanio i zdrowo!

DAFI - pij tanio i zdrowo


Źródło/ Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 11.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
taniej, przepraszam.
Dodano: 2015-02-12 13:37:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
Takiej wychodzi niż mineralna. Mam dzbanek filtrujacy Omega, mam wodę bardzo chlorowaną, po filtrowaniu nie czuc go a woda jest przezroczysta.
Dodano: 2015-02-12 13:37:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×