Dołącz do akcji “Serce dla Zwierząt” i zdobądź uroczy plecak!

Mamy czas tylko do 10 czerwca!

femistories.jpg

Polska marka odzieżowa Femi Stories została partnerem XV jubileuszowej edycji plebiscytu „Serce dla Zwierząt”. To wyjątkowe wyróżnienie od wielu lat honoruje ludzi, którzy walczą o prawa zwierząt. Zwieńczeniem plebiscytu organizowanego przez portal psy.pl jest uroczysta gala, która odbędzie 4 czerwca w hotelu Bellotto w Warszawie. Patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda.

Z okazji XV jubileuszu „Serca dla Zwierząt” Femi Stories zaprojektowała limitowaną serię worków-plecaków z oryginalnym, charakterystycznym dla marki zwierzęcym printem. Będą dostępne w limitowanej ilości w sklepach Femi Stories i on-line w butiku femistories.com.

worek za worek.jpg

Sprzedaży będzie towarzyszyć akcja „Worek za worek”, w której z każdego sprzedanego worka-plecaka marka Butcher’s przekaże 2 kg karmy dla schroniska Staruszkowo.

Marka Femi Stories to tandem dwóch sióstr. Anita i Kamila (założycielki firmy) od 11 lat potwierdzają, że tak mocno wpisane w misję marki aktywność, odwaga, energia i otwartość na zmiany wciąż pozostają ich życiowym mottem. Bo historia Femi Stories zaczęła się po prostu od dziecięcych marzeń tego siostrzanego duetu... O dziewczynach podbijających świat. O wypadach na deskę oraz ekscytacji z odkrywania nowego. I wreszcie - o byciu niezależnymi i kreatywnymi kobietami, które wiedzą, że mogą wszystko! Marzenia się spełniają - przez 10 lat Femi – od kilku bluz zaprojektowanych dla przyjaciół – przeszło drogę do bycia rozpoznawalną, globalną marką, która inspiruje kobiety na całym świecie. 


Dodał(a): Izabela Popko , Piątek 08.06.2018 (aktualizacja: 2018-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Thanks for such informative article that helps us to get rid of such impressive article by which you get that how to solve error code 0xc0000142 in windows 10 operating system in easy steps without any interruption.
Dodano: 2018-06-19 13:57:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×