Dorota Wellman przekazuje swoje wynagrodzenie na cele charytatywne

Dziennikarka po raz kolejny udowadnia, że ma wielkie serce. Sprawdźcie, na co dokładnie przekazuje swoje honorarium.

Dorota Wellman przekazuje swoje wynagrodzenie na cele charytatywne

Kiedy ogłoszono koniec trzyletniej współpracy pomiędzy Karolem Okrasą, Pascalem Brodnickim i Lidlem, długo zastanawiano się, kto zastąpi ten genialny duet, który przyciągał duże grono widzów.

Zobaczcie także: Okrasa i Pascal kończą trzyletnią wspólną kampanię dla Lidla


Twarzami nowej akcji sieci został dobrze nam znany Karol Okrasa i lubiana przez miliony Dorota Wellman.
Dzisiaj miała miejsce konferencja rozpoczynająca tę kampanię. To właśnie na niej dziennikarka oficjalnie ogłosiła, że honorarium z tego przedsięwzięcia przekazuje na cele charytatywne. Wysokość wynagrodzenia to 300 tys. złotych, z czego 100 tys. Dorota Wellman przekazuje Fundacji TVN Nie jesteś sam, a pozostałe 200 tys. na inne cele charytatywne, w tym pomoc dla hospicjów i osób niepełnosprawnych .

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że to oświadczenie gwiazdy spotkało się z ogromnymi brawami, a sam Marcin Prokop, który prowadził to spotkanie stwierdził, że tego chyba nie trzeba komentować.

To nie pierwszy tego typu gest dziennikarki. Mogliśmy ją oglądać także w reklamach jogurtu Activia, z których dochód również przekazała na pomoc innym. Wtedy była to kwota 200 tys. złotych.

Co sądzicie o takim zachowaniu Doroty Wellman? My jesteśmy pod wrażeniem.Od jutra nowości w kuchni Lidla z @lidlpolska Będzie się działo! #kuchnialidla #dorotawellman #karolokrasa #kitchen #food #stefanoterrazzino #dorotakaroligoscie #lidl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @milionkobietpl


Zobaczcie także:Foto: KAPiF/ Instagram

Dodał(a): Anka P. , Środa 02.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Złota Kobieta!!!
Dodano: 2015-09-03 09:02:49 Zgłoś nadużycie
Anonim
Uwielbiam ją ! Za jej dobre serce, dystans do siebie i głośne, ale nienachalne wyrażanie swoich opinii !!! BRAWO PANI DOROTO !!!!
Dodano: 2015-09-02 19:27:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×