Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup – wielkie piękno!

Co się działo podczas wydarzenia?

drirenaerisgolfclub2017summermain.jpg

Dwa dni niezwykłej sportowej rywalizacji, sprzyjająca pogoda i duża dawka dobrego relaksu w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie – 11. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup przechodzi już za nami. Edycja, jak każde pozostałe dziesięć, wyjątkowa. Także za sprawą Dominiki Gradeckiej, zwyciężczyni rywalizacji.


Dominika Gradecka, jak zapowiadała w drugiej rundzie, po prostu „postarała się zagrać jak najlepiej”  i zdobyła tym samym przepiękny złoty puchar ufundowany przez partnera turnieju – firmę YES, o który walczyły równie zacięcie jej koleżanki z kadry i partnerki z grupy startowej – Katarzyna Selwent i Amanda Majsterek.  

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup  to największy i najbardziej prestiżowy w tej części Europy kobiecy turniej golfowy. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. W tegorocznej edycji panie walczyły o - specjalnie przygotowane przez firmę YES - statuetki. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank. Została ona wręczona Dominice Gradeckiej podczas wieczornej gali, na której obecny był również prezes Polskiego Związku Golfa - Marek Michałowski: „Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami, ale trochę jest mi też wstyd, że ciągle najlepszy turniej w tym kraju robi Irena Eris (…) Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni” – podkreślił ze sceny Prezes Michałowski. 

Dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną – wyjątkową 9 l. butelkę szampana, w pięknym stylu zdobyła ją Małgorzata Yusufali. Weekend z Audi Q2 od Audi Rowiński Wajdemajer zdobyła Amanda Majsterek, a nagrody od nowego partnera turnieju GUCCI – Katarzyna Selwent. 

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat. Więcej informacji www.DrIrenaErisGolf.com  oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf


Partnerzy turnieju: Deutsche Bank, YES, Gucci, G.H.Mumm, Chervo, , Geberit, Garden Space oraz AUDI Rowiński – Wajdemajer. 


 Zobacz zdjęcia:

zwyciezczyniekatarzynaselwentdominikagradeckaamandamajsterek_1497446023.jpg

beatasadowsk_1497445945.jpg

dominikagradeck_1497445954.jpg

drirenaeris1006_1497445962.jpg

drirenaerisdominikagradeckabeatamajewskadeutschebankmarekmichalowskiprezespolskiegozwiazkugolf_1497445985.jpg

strefachil_1497446038.jpg

hotelspadrirenaeriswzgorzadylewski_1497446003.jpg

 Zobacz też:

zdjęcia: materiały prasowe 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 14.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Twój blog przynosi mi wiele radości. Powodzenia na stronie
do router login
Dodano: 2018-05-15 06:02:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×