Drugi numer polskiej edycji magazynu Esquire w sprzedaży już 30 kwietnia!

Bohaterem okładkowym najnowszego Esquire jest Sean Penn. W numerze pokazujemy kobiety w obiektywie słynnego fotografa Tadeusza Rolkego, odkrywamy najmodniejsze miejsca Nowego Jorku, a także polecamy najciekawsze wydarzenia kulturalne w Polsce.

Drugi numer polskiej edycji magazynu Esquire już w sprzedaży


Esquire Polska to 27. edycja słynnego na całym świecie magazynu dla mężczyzn. Pismo, obecne na rynku od 1933 roku to tytuł-ikona. Pisali dla niego m.in. E. Hemingway, F. Scott Fitzgerald, T. Capote. Niezmiennie fascynuje i wskazuje właściwy kierunek nowoczesnym i inteligentnym mężczyznom.

Pierwszy numer polskiej edycji Esquire pojawił się w lutym 2015 r. W każdym wydaniu dwumiesięcznika prezentowane są wywiady z inspirującymi ludźmi sukcesu oraz pogłębione teksty o sztuce, filmie, technologii, ekonomii i sporcie. W polskiej edycji znalazły się najbardziej charakterystyczne elementy Esquire, takie jak Man At His Best, czy ESQ&A. W magazynie ważne miejsce zajmują również zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sesje z udziałem najlepszych fotografów i wybitnych osobowości. Na czele polskiej redakcji Esquire stoi Filip Niedenthal.

W majowo-czerwcowym Esquire znajdziecie również m.in.:

•    Wywiady:  Tomasz Stańko o miłości, filozofii i jazzie; spotkanie z malarzem Leonem Tarasewiczem; rozmowa z Piotrem Musiałowskim - architektem, projektantem polskiego pawilonu na EXPO 2015;

•    Kultura: Miesiąc Fotografii w Krakowie, twórczość humorysty Zbigniewa Lengrena;

•    Moda: Jak dobrze wyglądać na pełnym morzu;

•    Polityka: Antony Beevor o tym, dokąd dzisiaj zmierza Europa;

•    Instrukcja obsługi: Podróże samolotem bez tajemnic, czyli co musisz wiedzieć o lataniu.

•    Kobieta, którą kochamy: Maria Szarapowa

Drugi numer polskiej edycji magazynu Esquire już w sprzedaży


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Esquire

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 29.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×