Dziewczyna po raz pierwszy w życiu ścina włosy... Efekt końcowy jest niesamowity!

Decyzja o zmianie fryzury nie należy do łatwych, jednak ta historia pokazuje, że czasem warto spróbować czegoś nowego!

wlosyglowne.jpg

Pewnie wiele razy zdarzyło Ci się załamać po wizycie u fryzjera... Mimo że zazwyczaj dokładnie tłumaczymy, na jakiej fryzurze nam zależy, rzeczywistość często nie spełnia naszych oczekiwań. Właśnie tego obawiała się 16-letnia Roxy z Wirginii. Dziewczyna nie obcinała swoich włosów od urodzenia. Mimo to bardzo dbała o ich profesjonalną pielęgnację, dlatego jej fryzura wyglądała naprawdę zachwycająco. Kiedy dziewczyna dostała się na studia, postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie.

wlosywtresci.JPG

Ze względu na to, że decyzja o ścięciu włosów była bardzo trudna dla Roxy, postanowiła odwiedzić salon fryzjerski, z którego usług korzysta między innymi Britney Spears czy Gwen Stefani. Dziewczyna była w dobrych rękach i pozwoliła fryzjerowi działać. Mimo że Roxy nadal ma długie włosy, zupełnie nie może przyzwyczaić się do nowej fryzury. Jednak ostateczny efekt jest niesamowity! Roxy wygląda dojrzale i elegancko, a jej włosy stały się jeszcze zdrowsze niż przed wizytą u fryzjera. Okazuje się, że czasem warto zdecydować się na poważne zmiany!

Źródło: Youtube 

ID galerii:1119


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 01.01.2017 (aktualizacja: 2016-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
co za koszmar totalny... poszła do super znanego salonu i wygląda jak kloszard. do tego miała takie piękne włosy i co? jest gruba. czy ludzie kompletnie powariowali? albo przeginka w jedną albo drugą stronę. niech se kupi zwykłe ciuchy a nie takie jakie ma, zamówi iqacai i trochę schudnie, a nie na ości. i dopiero będzie ok. póki co nawet włosy jej nie pomagały ani nie pomagają bo jest masakra totalna. pożoga wręcz.
Dodano: 2017-01-03 08:44:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×