Edyta Herbuś na okładce magazynu Shape!

Sprawdźcie, co na was czeka w styczniowym wydaniu magazynu.

Edyta Herbuś na okładce magazynu Shape!

Gwiazdą grudniowego SHAPE jest Edyta Herbuś. Aktorka, zawodowa tancerka, ambasadorka jogi. Uważa, że przy dążeniu do  celu najważniejsze są doświadczenia podczas drogi i rozwój. Ciało i psychika powinny być w harmonii.
Polecamy wywiad i trening z Edytą.

W najnowszym SHAPE także:

FITNESS
• Daj z siebie wszystko!
Ten trening przyspiesza spalanie kalorii, buduje masę mięśniową i uwalnia umysł. Ćwicząc z pełnym zaangażowaniem, zapomnisz o całym świecie.

• Trenuj do oporu
Nie przepadasz za treningiem z obciążeniem, ale chciałabyś modelować i rzeźbić ciało? Wybierz ekspander. Jest tak samo skuteczny jak hantle. Ten wszechstronny przyrząd wzmacnia każdą partię mięśniową.
• Poradnik. Płyń z jogą
Joga inna niż wszystkie. Strala przywędrowała do nas z USA i jest obecnie jedną z najmodniejszych form ruchu tego typu. Jeśli należysz do osób, które twierdzą, że joga jest nudna, po tych zajęciach szybko zmienisz zdanie.
• Trener SHAPE 2015. Relacja z finału. Ogłoszenie wyników.

KUCHNIA
• Przepisy. Weekend z Katie
Kocha gotować dla przyjaciół i rodziny, a jej przepisy na weekendowe dania są zwieńczeniem licznych kuchennych spotkań. Pochodząca z Irlandii Australijka udowadnia, że odświętne posiłki mogą być nie tylko łatwe w przygotowaniu, ale też pełne najzdrowszych produktów.
• Przepisy. Po balu
Czas ucztowania ma swoją cenę. Zmęczenie i dodatkowe centymetry możesz jednak pożegnać szybciej niż dotychczas. Dla sprawnej regeneracji sięgnij po lekkie potrawy pełne świeżych składników.
• Pod lupą. Oleje na topie
Tłuszcze wyciskane z orzechów, pestek, owoców, a nawet alg to ostatni krzyk kulinarnej mody. Twoje potrawy zyskają na tym podwójnie: nowe oleje dodadzą im niezwykłego smaku, ale też cennych dla zdrowia związków.

ZDROWIE&PSYCHE
• Pokochaj siebie... zanim pokochasz innych
Z łatwością zakochujemy się w innych ludziach. Zachwycamy się ich umiejętnościami, komplementujemy sukcesy. Dla samych siebie jesteśmy najbardziej surowymi krytykami. A szkoda, bo przecież związek z sobą samą jest tym, który trzeba pielęgnować najstaranniej.

• Zatokowy stan alarmowy
Co roku ponad 2 mln Polaków przechodzi ostre zapalenie zatok, a czterokrotnie więcej boryka się z przewlekłym zapaleniem zatok przynosowych – to jedno z 10 najczęściej stwierdzanych schorzeń. Silny i długotrwały ból głowy, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie, przypisywany jest najczęściej migrenie. Tymczasem, według najnowszych badań, aż 7 na 10 przypadków tych dolegliwości wywołują chore zatoki.

URODA
• Sięgnij po złoto
Siła, energia, luksus – to pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą do głowy na myśl o tym kolorze. Dodaj ten drogocenny metal do swojego looku, a zostaniesz gwiazdą wieczoru.


Edyta Herbuś na okładce magazynu Shape!


Źródło/ Foto: Mat. SHAPE/ KAPiF

Zobaczcie także: 


 Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 29.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×