Ewa Chodakowska i #mygirls powracają!

Ewa Chodakowska i adidas rzucają wyzwanie wszystkim miłośniczkom aktywnego stylu życia. Już 20 czerwca w Warszawie odbędzie się największy otwarty trening tego roku – Ewa & #mygirls. To idealna okazja, aby sprawdzić swoją formę przed rozpoczęciem wakacji. Zapoznajcie się ze szczegółami.

Ewa Chodakowska i #mygirls powracają!

Ewa & #mygirls to bezpłatny, otwarty trening, który łączy aktywne dziewczyny. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło ponad 2000 osób.

W tym roku Ewa Chodakowska i adidas zachęcają nie tylko do ćwiczeń. Sprawdź się z adidas. Dotrzymaj tempa Ewie – to tegoroczne wyzwanie, przed którym staną wszystkie uczestniczki treningu. Podczas kilkugodzinnych zajęć, trenerka wszystkich Polek oraz wykwalifikowani instruktorzy nadadzą intensywny rytm prowadzonym przez siebie warsztatom.

Zobaczcie także: Jak długo trening cardio wpływa na nasz organizm?

W harmonogramie znajdzie się m.in. uwielbiany przez wszystkie kobiety FITNESS oraz porywający DANCE. To świetny sposób, aby przetestować swoją kondycję i stać się częścią największego treningu w Polsce.

adidas i Ewa Chodakowska czekają na wszystkie #mygirls 20 czerwca w Warszawie, na Skwerze Kahla nad Wisłą!

Będziecie?

Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 04.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×