Ewa Farna i Shape: bitwa o figurę!

Sceniczne stroje zmienia na wygodny dres, a ze studia nagraniowego przenosi się na siłownię. Ewa Farna zaczyna nowe życie z magazynem SHAPE! Młoda piosenkarka przez cztery najbliższe miesiące będzie toczyła swoją "Bitwę o figurę" - o jej postępach dowiecie się z kolejnych numerów SHAPE!

Ewa Farna

Ewa Farna i Shape: bitwa o figurę!

W grudniu Ewa Farna pojawi się w SHAPE w pierwszej odsłonie akcji Bitwa o figurę! Przez 4 miesiące eksperci SHAPE będą doradzali młodej piosenkarce jak wrócić do zdrowego stylu życia i jeszcze lepiej poczuć się w swoim ciele. Co miesiąc w magazynie będzie publikowana krótką rozmowa z Ewą, z której Czytelniczki dowiedzą się - jak stopniowo zmienia się jej życie dzięki nowej diecie i aktywności fizycznej. Prezentowane będą także minitreningi z udziałem Ewy oraz rady dotyczące prawidłowej diety opracowane przez Joannę i Dariusza Brzezińskich - dietetyków i trenerów zajmujących się Ewą Farną w czasie Shape'owej Bitwy o figurę

Ewa Farna

Ewa mile zaskoczona pierwszym posiłkiem swojej nowej diety!

Partnerami akcji są: Fit&Eat catering dietetyczny, Elavia 4321 Slim Suplement Diety, Everybody Fitness Club, RClinic Klinika Medycyny Estetycznej, Reebok.


Dodał(a): NW , Piątek 30.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×