Fergie nagrała nowy teledysk, w którym występuje Kim Kardashian...

... i mnóstwo innych gwiazd!

Kim.jpg

Fergie potrafiła nas już wielokrotnie zadziwić. Najpierw rozłąką ze swoim zespołem (Black Eyed Peas), pierwszym szalonym teledyskiem i piosenką, która z dala krzyczała o seksapilu (Fergalicious) oraz małżeństwem z jednym z najprzystojniejszych mężczyzn show-biznesu (Josh Duhamel). Teraz - dziwnym manifestem w teledysku nazwanym „MILF$” z pomocą… m.in. Kim Kardashian West!


Tekst piosenki jest co najmniej tak dziwny jak teledysk i nazwa razem wzięta, więc, jeśli nie do końca jesteś w stanie tolerować różne pop-owe udziwnienia, od razu odradzamy oglądanie i słuchanie.

Czytasz dalej? Cóż, w takim razie wypadałoby jeszcze dodać, że w teledysku znajdziemy również modelki takie jak Gemma Ward, Chrissy Teigen, Alessandra Ambrosio, Angela Lindvall, Isabeli Fontana, Amber Valletta, Tara Lynn, Devon Aoki czy Natasha Poly oraz piosenkarę Ciarę. Co je wszystkie łączy z Fergie i Kim? Otóż wszystkie te piękne panie są… mamami.


W teledysku pojawia się też Jon Kortajarena, jako Pan rozwożący mleko po miasteczku pełnym seksownych mam. 


Nasuwa się pytanie, dlaczego Fergie zdecydowała się na stworzenie czegoś tak dziwnego? Otóż według artystki jest to swego rodzaju manifest dla wszystkich kobiet, który ma im uświadomić, że rodzenie dzieci nie musi wiązać się z rezygnacją z siebie i seksapilu. Dowodem na to mają być wszystkie te piękne kobiety w teledysku.

Polecamy: Perfekcyjny makijaż Kim!

Cóż, jeśli dotrwałaś do tej pory, czas przekonać się jak jest naprawdę.


Daj znać, co myślisz na temat teledysku! Redakcja nadal nie doszła do porozumienia w tej sprawie.


Źródło: Vogue.com

Zdjęcia: Instagram.com / Youtube.com


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 12.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×