Ferie z Disneyem w Wola Park

Podczas ferii zimowych w Centrum Handlowym Wola Park odbędą się dla wszystkich dzieci ferie pełne atrakcji! W Weekendy 2 - 3 oraz 9 - 10 lutego od godziny 13 do 18 najmłodsi będą mogli spędzić czas ze znanymi kreskówkami Walta Disneya.

Ferie z Disneyem w Wola Park

Ferie z Disneyem w Wola Park


Centrum Handlowe Wola Park przygotowało dla dzieci interesujące, a zarazem edukacyjne warsztaty i konkursy. "Disney Ucz się z nami" oraz "Disney English" to wyjątkowe serie edukacyjne, które poprzez zabawę będą uczyć i bawić wraz z ulubionymi postaciami Disneya. Nauka języka angielskiego czy matematyki poprzez zabawę jest przyjemniejsza i łatwiejsza, a wspólne zajęcia sprawnościowe i kreatywne wpłynął na aktywność i współpracę w grupie. Kubuś Puchatek, Myszka Miki i Zygzak McQueen to tylko niektórzy z ulubieńców najmłodszych, którzy będą bohaterami wyjątkowych weekendów w Wola Parku.

2 i 3 lutego od godziny 13 dzieci będą mogły pobawić się w Kubusiowym kąciku, wziąć udział w warsztatach artystycznych małej Księżniczki, czy dołączyć do Klubu Myszki Miki. W programie zaplanowany jest konkurs sprawnościowy – wielki wyścig Zygzaka McQueena - znanej z kreskówek, sympatycznej wyścigówki.

9 i 10 lutego najmłodsi będą mogli uczestniczyć w nauce języka  angielskiego – poznają między innymi słowa określające kolory i kształty, a także zgłębią tajniki tańca i wezmą udział w warsztatach tańca oraz warsztatach "Let’s sing" – śpiewaj z Myszką Miki!

W każdy weekend odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawa na stanowiskach multimedialnych. Dla najmłodszych zostanie przygotowany kącik plastyczny oraz kolorowy plac zabaw.

Ferie z Disneyem w Wola Park  - zapraszamy do wspólnej zabawy!


Disney w WP.jpg


Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Joanna Szczepan , Poniedziałek 28.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×