Filip Chajzer spełni marzenie niewidomej 9-latki. Internauci wyrażają uznanie

Dziewczynka jest fanką jego głosu. Co zrobi dziennikarz?

Filip Chajzer spełni marzenie niewidomej 9-latki. Internauci wyrażają uznanie

Foto: Screen z Facebooka Filipa Chajzera


Jedni doceniają inteligencję i humor Filipa Chajzera, inni nie szczędzą mu hejtu. Dzisiaj jednak nie skupiamy się na tym co niemiłe, bowiem czas na radosne informacje.

Zobaczcie także: Dzięki temu co zrobiła umierająca matka, córka nie cierpiała po jej stracie


Niedawno do Filipa Chajzera napisała mama niewidomej Mai z Przemyśla. Dziewczynka ma 9 lat i jest ogromną fanką dziennikarza. Matka poprosiła, aby ten nagrał dla niej audiobook. Co zrobił Filip? Oto wiadomość z jego profilu na Facebooku:

Poznajcie Kasię i Maję. Kasia jest mamą Mai. Maja ma 9 lat i niestety nie widzi. Wiadomość, którą dostałem z Przemyśla rozłożyła mnie na łopatki. Kasia pisze, że córka bardzo prosi ją, żeby mi przekazała to jak bardzo lubi mój głos i że mógłbym nagrać audiobooka. Niestety takiej propozycji nie mam. Mam natomiast pomysł. Kupię Mikołajka, tego z domu nie mogę wziąć (jest zbyt ważny i cenny dla mnie) i pojadę czytać w Przemyślu. Wolną mam sobotę. Jeśli wasze dzieciaki chcą dołączyć do Kasi i Mai to zapraszam. Poproszę tylko o propozycje lokalizacji. Może jakaś kawiarnia z ogródkiem, żeby być przygotowanym na każdą pogodę, może jakiś park i wygodna ławka... No nic, czekam na inf.


filip fb.jpg

filip fb2.jpg


Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać. Oto niektóre z komentarzy (cytaty oryginalne):


- Podziw i szacunek dla Pana Filipa Oby wiecej takich ludzi w polsce .

- Super:) Filip jest członkiem o wielkim sercu

- Filip, choć pewnie nigdy nie przeczytasz tych słów chcę Ci powiedzieć, że dzięki tobie wraca mi wiara w człowieka. Przeżyłam ból, wiem, co znaczy cierpieć i marzyć, by zniknąć, bo ten ból jest silniejszy niż wola istnienia. Nie wierzyłam w słowa, w uśmiechy, żyłam bardzo samotnie choć otoczona ludźmi, z własnego wyboru. Myślę, że doskonale wiesz, o czym mówię. Teraz marzę o tym, by otaczali mnie ludzie Twojego pokroju. Jesteś wspaniały, masz tyle cech, które podziwiam a są tak rzadkie. Jeśli chcesz, niech to stanie się celem Twojego życia - udowadnianie, że są jeszcze cudowni ludzie :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:)

My także jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zachowania Filipa Chajzera. Brawo!Zobaczcie także:Źródło: Facebook Filipa Chajzera


Dodał(a): Anka P. , Środa 13.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×