Grudniowy numer CKM z kalendarzem trafia do kiosków!

Dla wielu kultowy, przez wszystkich ceniony – wielki kalendarz ścienny CKM na rok 2016 do kupienia tylko z grudniowym numerem miesięcznika CKM!

Grudniowy numer CKM z kalendarzem trafia do kiosków!

Edycja na rok 2016 jest absolutnie wyjątkowa!
Po pierwsze, w tym roku kalendarz przygotowano wspólnie z producentem napoju BLACK Energy Drink. Pozują w nim trzy zjawiskowe polskie dziewczyny: Paula Tumala, Anita Sikorska i Katarzyna Pereg i to one znalazły się również na okładce magazynu.

WYWIADY:

Michał Materla

Przed walką stulecia w polskim MMA mistrz mieszanych sztuk walki opowiada CKM m.in. o kultowym wozie, którym jeździ podczas treningów w USA oraz raz na zawsze rozstrzyga kwestię, czy należy uprawiać seks przed walką.

Michał Probierz

Najsłynniejszy trener piłkarski w Polsce (dziś szkoleniowiec w Jagiellonii Białystok) mówi CKM o kulisach piłkarskiej ligi i nie tylko.

Przemek Kossakowski
Z podróżnikiem, twardzielem i dziennikarzem telewizyjnym rozmawiano m.in. o tym, jak pogrzebano go żywcem.

W ŚRODKU NUMERU:

Licencja na zarabianie

Tajemnice agenta 007, które pomogą ci ze zrozumieniem oglądać nowy film z Jamesem Bondem – "Spectre".

Motoryzacja: Tako rzecze Clarkson

Choć Jeremy Clarkson opuścił program "Top Gear" to pozostał złośliwy i kontrowersyjny jak zawsze! Na dowód fragmenty najnowszej książki legendarnego dziennikarza.

Partnerstwo: Rwanie kulturalne
Prześmiewczy duet Make Life Harder doradza, jak kulturalnie podrywać kobietę. Uwaga, lektura tylko dla ludzi z poczuciem dużym humoru.

Fukushima
Reportaż ze strefy zero wokół zniszczonej japońskiej elektrowni atomowej Fukushima, dokąd nie bez kłopotów dostał się wysłannik CKM.

Gadżety "Made in China"
Prawie wszystko, co używamy, jest produkowane w Chinach. Ale Chińczycy robią nie tylko tani chłam, a też nowatorskie ciekawe gadżety – oto one.

Męska kuchnia
Nóżki kurczaka to podstawa diety wielu facetów – więc naucz się je przyrządzać smacznie i ekstrmalnie prosto.

Fitness
Jeśli nie masz pod ręką sprzętu do trenowania, możesz zawsze zastąpić go... dziewczyną! Część druga sportowego poradnika CKM.

Produkty roku
Przedmioty, które chcielibyśmy mieć, a niektóre nawet mamy.

Męska moda
Ciuchy na początek zimy prezentuje blogger modowy Łukasz Podliński.
Grudniowy numer CKM z kalendarzem trafia do kiosków!Zobaczcie także:Źródło/ Foto: CKMDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 12.11.2015 (aktualizacja: 2015-12-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×