Jak tanio, szybko i oryginalnie zapakować świąteczne prezenty?

Często pakowanie prezentów pod choinkę zostawiamy na ostatnią chwilę. Oto propozycja jak łatwo, tanio, szybko i oryginalnie zapakować świąteczne prezenty.

Jak tanio, szybko i oryginalnie zapakować świąteczne prezenty?

Jak tanio, szybko i oryginalnie zapakować świąteczne prezenty?

Pakowanie prezentów zazwyczaj zostawia się na sam koniec. Często z braku pomysłów decydujemy się na wsadzenie świątecznych upominków w zwykłe torby prezentowe, i to bardzo często w te, w których sami otrzymaliśmy prezenty w zeszłych latach. Może warto w tym roku spróbować czegoś innego?

Pomysły, które przedstawiamy nie tylko są oryginalną formą zapakowania prezentów, ale także łatwą i bardzo tanią. Może warto zaoszczędzić te kilka złotych na prezentowych torebkach i dzięki temu sprawić mały upominek także sobie. Oto nasze propozycje.

Zobacz też: JAK NIE WYDAĆ FORTUNY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE? 

Jeśli Twoje prezenty są w pudełkach, bardzo łatwo możesz je zapakować w ładne kolorowe gazety. Styl vintage jest ostatnio bardzo w modzie, więc nie bój się, ze zostaniesz uznany za sknerę.By nadać prezentom prawdziwego uroku wystarczy przykleić im czerwoną kokardkę.

 

Kolejny pomysł to kubek po kawie na wynos. Brzmi śmiesznie? To naprawdę bardzo dobra i oryginalna forma zapakowania małych upominków. Do środka możesz wrzucić słodycze, małe figurki, ciasteczka, czy inne drobne prezenty. Wystarczy przyczepić do kubeczka czerwoną wstążkę i kokardkę z liścikiem i ciekawie zapakowany prezent mamy gotowy.

Zobacz też: CO PREZENTY MÓWIĄ O TOBIE? 

Jeżeli Twoje prezenty mają trochę większe gabaryty, możesz włożyć je do papierowej torby, którą samodzielnie ozdobisz świątecznymi wzorami. Dla jeszcze lepszego efektu włóż czerwony papier, który lekko powinien wystawać z torby.

Małe upominki takiej jak lakier do paznokci, tusz do rzęs czy inne niewielkie kosmetyki można zapakować w formie cukierka. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć tekturę od papieru toaletowego, owinąć w papier ozdobny i po wsadzeniu prezentów, zawinąć z obu stron ozdobną wstążką. 

Ciekawym pomysłem jest także użycie starej, niepotrzebnej koszulki. Wystarczy wyciąć z niej odpowiednie kształty, dodać trochę papieru i ładnie zawinąć. To naprawdę wygląda dobrze i oryginalnie!

Zobacz jak zapakować prezenty w ten sposób:

 Zobacz też:


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 08.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Świetne pomysły! Wiem, że to jeszcze nie pora, ale takie rzeczy lubię mieć zaplanowane i przygotowane z wyprzedzeniem. Dlatego już kupiłam zapas taśm (w Pakarcie są moje ulubione) i kolorowe arkusze, już się cieszę na pakowanie.
Dodano: 2016-08-10 14:45:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×