Jak złożyć prześcieradło z gumką? Oto prosty sposób

Już sama myśl o składaniu prześcieradła z gumką u nie jednej osoby wywołuje palpitacje serca. Mamy dla was rozwiązanie tego problemu.

jak złożyć prześcieradło z gumką.jpg

Jak złożyć prześcieradło z gumką? Oto prosty sposób

Chyba wszyscy lubimy mieć porządek w szafie. Zwłaszcza tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca i wszystko musi być dobrze ułożone, by się pomieściło. I w tym czasem leży cała trudność.

W codziennych domowych obowiązkach często napotykamy trudności tam, gdzie tak naprawdę nie powinno ich być. I to denerwuje nas najbardziej. Bo kiedy spodziewamy się, że zadanie może nie być łatwe, potrafimy to zaakceptować, ale kiedy coś z pozoru wydaje się rzeczą bardzo prostą, a wcale taką nie jest, przy kolejnych próbach wzbudza to u nas coraz większą irytację. 

Jedną z takich czynności jest składanie prześcieradła z gumką. Są one praktyczne i dobrze się sprawdzają w momencie, gdy zakładamy je na nasze łóżka. Zazwyczaj problem zaczyna się wtedy, gdy mamy je złożyć i schować do szafy...

 

Gumki na rogach niestety nie ułatwiają pięknego złożenia takiego prześcieradła, ba, nie ułatwiają żadnego złożenia, nawet tego niekoniecznie ładnego. Co więcej, próba poradzenia sobie z tym często wywołuje u nas irytację i niemałe zdenerwowanie. Wszystko zazwyczaj kończy się tym, że prześcieradło, dla świętego spokoju zostaje złożone byle jak, a przez to zajmuje w garderobie bardzo dużo miejsca.

Jeśli takie sytuacje nie są wam obce, to mamy dla was świetną wiadomość. W końcu rozwiązaliśmy zagadkę jak ładnie i bez problemów złożyć prześcieradło z gumką. Okazuje się, że to wcale nie jest takie skomplikowane jak by się mogło wydawać. Jak zatem poradzić sobie z tym zadaniem?

Wystarczy na stojąco złapać prześcieradło za dwa jego rogi i jeden nałożyć na drugi. Następnie włożyć w to pozostałe dwa, położyć na stole, zagiąć boki i złożyć w piękną kostkę. Dalej nie wiecie jak to zrobić? Nie martwcie się, mamy dla was film, który wszystko dokładnie wam wyjaśni.

Oto prosta i szybka instrukcja, po której z pewnością już nie będziecie mieć problemu ze złożeniem prześcieradła z gumką:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 16.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar