Jaką atrakcją postanowiły przykuć uwagę japońskie wolontariuszki? Zobaczcie koniecznie

Jest wiele problemów, które świat powinien zauważyć. Akcje charytatywne są coraz bardziej pomysłowe. Zobacz co wymyślono w Japonii.

Jaką atrakcją postanowiły przykuć uwagę japońskie wolontariuszki? Zobaczcie koniecznie

Czym postanowiły przykuć uwagę wolontariuszki?

Kampanie społeczne i akcje charytatywne są coraz bardzie popularne. Najlepiej, by przyciągały mnóstwo ludzi i zwracały uwagę mediów. Aby osiągnąć taki efek, organizatorzy potrafią wymyślić czasem niebywałe atrakcje.

Akcje charytatywne i zbiórki pieniędzy dla potrzebujących bardzo często wspierają osoby znane i rozpoznawalne, dzięki czemu przyciąga się więcej ludzi, którzy chcą wspomóc jakąś zbiórkę. Jednak tym razem młode Japonki postanowiły zapewnić wszystkim całkiem inną atrakcję niż obecność kogoś znanego. 

W Japonii młode wolontariuszki postanowiły wykorzystać swoje rzeczywiste atuty, by zachęcić do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z AIDS. Każdy kto wziął udział w charytatywnej zbiórce i wrzucił datek do skrzynki, mógł... dotknąć biust każdej z wolontariuszek!

Możemy się domyślać, że towarzysząca zbiórce pieniędzy atrakcja, zdecydowanie zachęciła męską część społeczeństwa do wrzucenia choćby symbolicznego datku.

Pomysł z pewnością okazał się przyciągający i zwracający uwagę na problem chorych na AIDS, a o to przecież chodziło.

Zobaczcie jak przebiegała zbiórka:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ Shutterstock


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 13.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×