Jakie były największe wpadki na gali rozdania Złotych Globów?

Gala rozdania prestiżowych nagród jakimi są Złote Globy już za nami. Jak zawsze pojawiły się największe gwiazdy, a tam gdzie goszczą takie ilości celebrytów, oczywiście, nie nie mogło obejść się bez wpadek!

złote globy 2015 wpadki.jpg

Jakie były największe wpadki na gali rozdania Złotych Globów?

Do tak wielkich imprez celebryci przygotowują się nie raz miesiącami. Gala rozdania Złotych Globów to jedeno z najbardziej prestiżowych i wyczekiwanych wydarzeń, a Ci którzy się na nich zjawiają są bacznie obserwowani przez cały świat.

Zobacz też: ZŁOTE GLOBY 2015 - ZNAMY ZWYCIĘZCÓW! 

Kiedy śledzi się każdy ruch i bardzo solidnie ocenia kreacje i makijaże, oczywiście nie da się uniknąć wpadek. Tak też było i tym razem. Nawet największym zdarzyło się przesadzić z makijażem lub pokazać zbyt wiele. Jesteście ciekawi kto "dał ciała" na Gali?

 

Pierwszorzędną wpadkę zaliczyła Jennifer Aniston. Dla tych, którzy oglądali wydarzenie na żywo, z pewnością zaskakujący był moment, gdy znana aktorka wstawała od stolika, a dzięki swojemu dość dużemu rozcięciu w sukience, pokazała odrobinę za dużo. Choć Aniston jak na swój wiek figurę i ciało ma godne podziwu, to jednak nie wszyscy chyba chcieli zobaczyć aż tak wiele. 

jennifer aniston złote globy 2015.jpg
Jennifer Aniston 

Kolejną wpadkę zaliczyła Jennifer Lopez, której makijażyści chyba dali się za bardzo ponieść. Oczy znanej celebrytki wyglądały dziwnie. Można nawet stwierdzić, że i kolor i sposób pomalowania były inspirowane... podbitymi oczami. Cóż, szkoda, że naprawdę piękna Lopez została przyćmiona tą wpadką. Niestety kreacją również nie mogła się obronić.

jennifer lopez złote globy 2015.jpg

 Jennifer Lopez na rozdaniu złotych Globów 2015

Kreacją nie zachwyciła także Lana Del Rey. Celebrytka ubrała się w sukienkę, która nie dość, że dodała jej optycznie znacznie więcej kilogramów, to była naprawdę dość dziwnie i nie ukrywała w ładny sposób krągłości. Do tego fryzura, która tylko wzmocniła wrażenie dużej objętości sylwetki. Cały wygląd Lany nasuwa skojarzenie z syreną, ale w średnim guście. 

lana del rey złote globy 2015.jpg

Lana Del Rey na rozdaniu Złotych Globów 2015

Oczywiście wpadek było więcej, ale te okazały się tym, na których skupił się cały świat. Cóż, wielkie wpadki są oczywiście nieodłącznym elementem wielkich imprez. 

Zobacz też: AGATA TRZEBUCHOWSKA - JAK SIĘ PREZENTOWAŁA NA ZŁOTYCH GLOBACH? 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 12.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
blodka
Oj tam Jennifer pokazała za dużo. Inne gwiazdy celowo świecą tyłkami i cyckami i nikt się nie bulwersuje. A poza tym jak komuś przeszkadzało to po co się gapił? Trzeba było odwrócić głowę.
Dodano: 2015-03-09 09:34:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
"Do tego fryzura, która również niezbyt można było Cały wygląd Lany nasuwa skojarzenie z syreną, ale w średnim guście. "
Dodano: 2015-01-14 09:07:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×