Jessica Mercedes na okładce magazynu JOY!

Bycie blogerką okazało się całkiem dobrym sposobem na życie i nie wygląda na to, aby coś miało się w tym względzie zmienić, co potwierdzają okładki magazynów.

Jessica Mercedes na okładce magazynu JOY

Jessica Mercedes na okładce magazynu JOY!


Era blogerek modowych trwa w najlepsze, jednak po tylu latach brylowania dobrze nam znanych twarzy, nie tak łatwo dołączyć do elity. Jessica Mercedes należy do najdłużej nam znanych blogerek. To właśnie ona w dużej mierze wyznacza trendy i to nie tylko w Polsce. Okazuje się bowiem, że coraz chętniej jej bloga odwiedzają również zagraniczni goście.

Jessica święci sukcesy także na okładkach magazynów. JOY właśnie ogłosił, że jest ona styczniową okładkową gwiazdą. Zatem już wszystko jasne, dlaczego niedawno blogerka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z tablicą Wydawnictwa Marquard Media Polska.

Już od jutra magazyn będzie dostępny na sklepowych półkach. Jesteście ciekawe, jak Jessica wypadła w sesji?Jessica Mercedes na okładce magazynu JOY!

Jessica Mercedes na okładce magazynu JOY!

Jessica Mercedes na okładce magazynu JOY!


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: JOY/ KAPiF/ Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Co w tym obraźliwego? Zresztą pewno i tak nie kupujesz tego pisma a znajomi i tak kupią jeśli wogóle kupują to pismo he he
Dodano: 2014-12-17 00:23:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dziękuję JOY za to, że umieściła "lubianą" blogerkę na okładce swojego magazynu. Od dzisiaj nie kupuję JOY, ani ja, ani moi znajomi. Nie wiem z jakiego powodu na pani blogerka jest promowana? Mnie jako czytelnika takie promowanie obraża. Pozdrawiam
Dodano: 2014-12-15 17:01:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×