Jubileuszowy numer magazynu CKM z Paulą Tumalą na okładce!

To wyjątkowy CKM nr 200, a więc i nasz okładka jest wyjątkowa. A na niej: wspaniała Paula Tumala - całkowicie naga, choć mistrzowsko pomalowana na gołym ciele!

Paula-Tumala

TO NUMER JUBILEUSZOWY CKM, A ZATEM OTO CO W NIM ZNAJDZIEMY:

- Gwiazdy, które odkryto. Przypomniane zostają słynne Polki, dla których sesja zdjęciowa dla CKM okazała się początkiem wielkiej kariery (gorące zdjęcia!).

- Gwiazdy, które zostaną odkryte. Zaprezentowane są dziewczyny, z którymi magazyn chce zrobić sesje zdjęciowe i rozkręcić ich przyszłą karierę (jeszcze więcej gorących zdjęć + konkurs dla czytelników!)

- Mocne Polaków Rozmowy. W historii CKM zrobiono ponad szczerych 400 wywiadów z najsłynniejszymi mężczyznami w Polsce – oraz mnóstwo oryginalnych, zaskakujących sesji zdjęciowych z nimi. Przypomniane zostają najlepsze z najlepszych.

POZA TYM W NUMERZE:


- Wywiad numeru: Ken Block. Kierowca ekstremalny, legenda wyścigów, rajdów, a przede wszystkim kultowego cyklu filmów Gymkhana, rozmawia z CKM.

- Andrzej Bargiel. Znany na cały świata polski narciarz wysokogórski, który zjechał ze szczytów Himalajów, spowiada się od A do Z.

- Jarosław Boberek. Słynny aktor filmowy i dubbingowy mówi z CKM o wszystkim, tylko nie o swoich filmach.

A TO JESZCZE NIE KONIEC! POZOSTAŁE ARTYKUŁY:


- Mania świętowania. Prześmiewczy duet Make Life Harder rozprawia się z odwieczną modą na świętowanie jubileuszy – oczywiście z okazji dwusetnego numeru CKM.

- Trening z Janem Błachowiczem cd. Druga część artykułu, w których słynny zawodnik MMA pokazuje ćwiczenia, które z każdego zrobią twardziela.

- Misja: Kosmos. Kiedy wylądujemy na Marsie, a kiedy na innych planetach? Ekspoloracja kosmosu znowu ruszyła z kopyta, tym razem... za prywatne pieniądze.

- Snooker. Podstaw gry dla gentlemanów uczy Marcin Nitschke, reprezentant Polski w snookerze.

- Mokre sny. 11 fenomenalnych gadżetów, o których marzy każdy facet – i które są warte każdej z tysięcy wydanych na nie złotówek.

- Partnerstwo. Jak w klubie poderwać dziewczynę na jedną noc? Radzi fachowiec z doświadczeniem.

- Męska kuchnia. Kiedyś w końcu tej podczas zimy zrobi się zimno – i wtedy przepisy na rozgrzewające potrawy z Bałkan będą jak znalazł.

- Męska moda. Tegoroczne kolekcje ciuchów na górski stok i relaks po nartach prezentuje Tomasz "Jamaki" Puzon, mistrz karate i (od dziś) świetny model.TO JESZCZE NIE WSZYSTKO! W jubileuszowym CKM nr 200 zorganizowany został