Kaja Paschalska na okładce czerwcowego wydania magazynu JOY!

Sprawdźcie, co na was czeka w najnowszym wydaniu magazynu JOY.

Kaja Paschalska na okładce czerwcowego wydania magazynu JOY!

Gwiazdą czerwcowego wydania magazynu Joy została Kaja Paschalska, która po latach nieobecności w mediach powróciła i to z wielkim hukiem. O jej metamorfozie mówi teraz każdy – z Oli Lubicz z "Klanu" wyrosła na pewną siebie, zabawną i zdystansowaną kobietę, która z uśmiechem na ustach podbijała serca telewidzów w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej występem w roli Beyonce były zachwycone nawet brytyjskie media. Kim jest więc nowa Kaja Paschalska?

Cytat z wywiadu:
W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" najbardziej zaskoczyło mnie chyba to, jak bardzo można się zmienić. Okazuje się, że jeśli patrzysz w lustro na siebie nawet z doklejoną twarzą, nadal "przebijasz”, i widzisz siebie. Ale patrząc na moich kolegów i słuchając ich, naprawdę byłam w szoku!

Ludzie zaczepiają mnie na ulicy:
Czasami to się zdarza. Ostatnio oprócz nieśmiertelnego pytania: „Co tam w >>Klanie<<?” słyszę też, że „pięknie śpiewam”. To mi dodaje skrzydeł.


Ponad to w JOY:


Klinika urody w JOY! Specjalistki od dobrego wyglądu – Ania Orłowska i Paulina Krupińska – specjalnie dla JOY przygotowały zestaw urodowych trików, które powinna znać każda kobieta.

Hity beauty do 49 zł! 14 luksusowych produktów za mniej niż 50 zł! Tylko u nas nasze redaktorki przeprowadziły dla Was przegląd okazji cenowych w najbardziej znanych i lubianych drogeriach oraz sklepach.

Ciesz się latem i zarabiaj – 5 historii ludzi, którzy postanowili niezależnie od tego co robią, nigdy nie czuć się jak w pracy. Podpowiadamy jak wykorzystać wakacyjny okres na rozpoczęcie pracy, która może zamienić się w przygodę życia.

Jak ci się podoba twój biust? – Walczymy o to, aby dziewczyny zaakceptowały siebie takimi jakimi są. Zadaliśmy zaskakujące pytanie i otrzymaliśmy 5 szczerych odpowiedzi oraz całą masę uśmiechu!


Temat z okładki:
Sportowy look finalistek You Can Dance – Energetyczna i bardzo sportowa sesja modowa, w której w rolę modelek wcieliły się finalistki programu You Can Dance.

Czerwcowe wydanie magazynu JOY zaskakuje nie tylko zwiększoną objętością, ale przede wszystkim  powiększonym formatem. Magazyn od 8 lat wydawany był w wersji "pocketowej", natomiast w tym miesiącu debiutuje w formacie XXL. Dzięki zmianie formatu magazyn zyskał więcej miejsca na treści oraz zdjęcia, sesje modowe otrzymały nową jakość, a w artykułach pojawiło się więcej światła, dzięki czemu materiały są bardziej estetyczne i przejrzyste. Zmiana formatu to także ukłon w stronę dojrzalszych czytelniczek, które są przyzwyczajone do dużych formatów pism.

Kaja Paschalska na okładce czerwcowego wydania magazynu JOY!

Kaja Paschalska na okładce czerwcowego wydania magazynu JOY!

Kaja Paschalska na okładce czerwcowego wydania magazynu JOY!


Źródło/ Foto: JOY
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 21.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×