Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!

Kwietniowy numer CKM już w kioskach! Zobaczcie, co w nim znajdziecie!

Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!

Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!


W kwietniowym CKM:

Na okładce: Kasia Nowak, dziennikarka TVN Turbo, która w telewizji uczy mężczyzn jak jeździć bezpiecznie samochodem, ale prywatnie: woli ostrzejszą jazdę!

A w numerze m.in.:

Po raz pierwszy w dziejach CKM kupony rabatowe do sklepów na weekendowe zakupy 5 i 6 kwietnia 2014 r. Skoro już musisz chodzić na zakupy, kupuj szybko dobre produkty dla mężczyzn - do tego ze zniżką do 35 procent, którą dostaniesz tylko z tym numerem CKM!

Wywiad: Sokół - z ikoną polskiego rapu i założycielem firmy Prosto rozmawiamy o podróżach, zaletach i wadach pornografii, biedzie i edukowaniu młodzieży. A także o reklamowaniu wódki.

Przedstawiamy 21 bohaterów współczesności, wynalazców, inżynierów, muzyków i aktorów w których żyłach płynie polska krew, choć mało kto o tym wie.

Prezentujemy przegląd wyścigów i rajdów, które musisz śledzić i oglądać, jeśli kochasz zapach palonej gumy.

Publikujemy fragmenty wspomnień weterana z Afganistanu, prawdopodobnie jedynego człowieka na świecie, który został bezpośrednio trafiony rakietą kaliber 107 mm i przeżył.

Przegląd bezzałogowych samolotów, które już potrafią zabijać ludzi, a w przyszłości może będą cię ścigać za to, że nie sprzątasz z trawników kup swojego psa.

oraz

Kurtki, bluzy i inne męskie wariacje modowe na przełom zimy i wiosny, prezentowane na grzbietach członków heavymetalowej kapeli Frontside.0Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!

Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!


Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!

Kasia Nowak na okładce kwietniowego CKM!

Źródło/ Foto: CKMDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 14.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
hahahahaha dziennikarka, kto raczy ja nazywac dziennikarka... dziennikarstwa na pewno nie skonczyla tylko dawala dupy jako hostessa... dam rade innym dziewcynom: dziewczyny rzucie ksiazki i zeszyty, dawajcie dupy na lewo i prawo i bedziecie "slawne" lol
Dodano: 2014-03-15 12:42:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×