Kristen Stewart: akceptuję swoje błędy

Bohaterka najgłośniejszego skandalu ostatnich miesięcy, Kristen Stewart, jest gwiazdą okładki listopadowego numeru JOY. W wywiadzie mówi nie tylko o aktorstwie...

Kristen Stewart

Kristen Stewart: akceptuję swoje błędy

Show biznes wstrzymał oddech gdy świat obiegły fotki, na których Kristen Stewart i 19 lat od niej starszy reżyser Rupert Sanders nie szczędzą sobie czułości... nie do końca przyjacielskich. Aktorka publicznie okazała skruchę i przeprosiła za ten błąd - ostatnio ona i Robert Pattinson znów widywani są razem... W wywiadzie dla magazynu "JOY" opowiada o tym, czym jest dla niej aktorstwo, czy przeszkadza jej łatka Belli ze "Zmierzchu" i... o spodniach Pattinsona.

Kristen Stewart

Obsesja makijażu, brak pewności siebie, nadwrażliwość, ostry charakterek... Każda z nas bije się z jakimś problemem. Prawdziwe wady prawdziwych kobiet w reportażu "Kochanie, nie jestem idealna".

Ostry reżim ćwiczeń to nie dla Ciebie? Pot, stres i zgrzytanie zębów... Znalazłyśmy dla Ciebie 18 idealnych argumentów (wcale nie wymówek!), które pozwolą Ci wymigać się od siłowni - "Koniec z zadyszką!".

Kuba, wyspa jak wulkan gorąca - nasz człowiek tam, a jak się bawił? Tego dowiesz się z reportażu "Gorąca i ekscytująca Kuba".

Więcej w listopadowym numerze magazynu JOY!


Dodał(a): NW , Piątek 19.10.2012 (aktualizacja: 2012-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Znowu trafiła na grafika-sadystę.
Dodano: 2012-10-22 00:52:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale wymuskana omg ale przycpany wzrczek zostal
Dodano: 2012-10-21 12:30:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kusicie a numer dopiero wychodzi we wtorek:)
Dodano: 2012-10-20 15:21:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×