Księżna Kate spotkała się ze skautami i... zdradziła im swój sekret!

W czym księżna Kate jest najlepsza na świecie? Zobacz!

ksieznakatekate.jpg

Księżna Kate to obecnie chyba jedna z najpopularniejszych osób w Wielkiej Brytanii. Co prawda trudno zobaczyć ją pozującą na ściankach, jednak o najważniejszych wydarzeniach z jej życia słyszy prawie każdy. Podczas każdego wystąpienia publicznego Kate wygląda perfekcyjnie- zazwyczaj ma na sobie oryginalne, eleganckie kreacje.

Podczas ostatniego spotkania ze skautami księżna zaskoczyła jednak wszystkich. Żona księcia Williama na spotkaniu w King's Lynn pojawiła się w... szarym golfie, zwyczajnych spodniach i ciemnych butach. Prasa od razu zwróciła uwagę na stylizację Kate. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że księżna wyglądała... idealnie! Co prawda, to nie pierwszy raz, kiedy Kate pojawia się gdzieś w ubraniach z sieciówek, jednak jej skromność i klasa znowu zachwycają!

ksieznakatewtresci.jpg

Skauci z hrabstwa Norfolk przygotowali dla księżnej wiele atrakcji i zabaw. Wspólnie z Kate tworzyli "ścianę pozytywności", na której każdy opisywał rzecz, w której jest najlepszy. Okazało się, że księżna jest najlepsza w... budowaniu ognisk, a przynajmniej tak twierdzi. Było to niemałym zaskoczeniem dla uczestników spotkania, którzy raczej nie utożsamiali księżnej z osobą, która potrafi przetrwać w niesprzyjających warunkach.

A w czym Kate naprawdę sobie nie radzi? O tym, co księżna uważa za swoją największą wadę pisaliśmy tutaj.

Zdjęcie: Facebook/TheBritishMonarchy/


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 23.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×