Kuba Wojewódzki udzielił ostrego wywiadu "Playboy'owi". Obraził... wszystkich?

Małgorzata Rozenek-Majdan już zapowiedziała "proces roku". O co poszło?

kubakapifmain.jpg

Wczoraj światło dzienne ujrzał wywiad, jakiego udzielił serwisowi playboy.pl Kuba Wojewódzki. Po publikacji rozmowy dwóch dziennikarzy w sieci zawrzało. Dlaczego? Wojewódzki nie przebierał w słowach, opisując swój stosunek do Polski i Polaków, obecnej partii rządzącej oraz kilkorga celebrytów, w tym Michała Figurskiego i Agnieszki Woźniak - Starak.

W ostrych słowach podsumował też Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej męża Radosława Majdana oraz wziął w obronę swoją dziewczynę - Renatę Kaczoruk, która wydaje się być największą "ofiarą" show "Azja Express".

Kuba powiedział, m.in.: "Będę ją bronił (Renatę Kaczoruk - przyp. red.) przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy"- powiedział Wojewódzki, dodając następnie, że Rozenek-Majdan do show-biznesu wdarła się m.in. poprzez... niszczenie cudzego małżeństwa. 

Już w kilka godzin po medialnej burzy, jaką wywołał wywiad, całą sprawę skomentowała w sieci Małgorzata Rozenek-Majdan, która zapowiedziała "proces roku". 

Dziś do wywiadu dla playboy.pl odniósł się także Radosław Majdan, który na swoim profilu na Facebooku napisał: "Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej.

P.S. A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie...."

Cały wywiad Kuby Wojewódzkiego z dziennikarzem Playboy'a możesz przeczytać TUTAJ

kaczoruk.jpg

 Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki 

roznekmajdan.jpg

 Małgorzata Rozenek-Majdan 

zdjęcia: KAPiF Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 13.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Rozenek i Majdan mentalnie do siebie pasuja...dobrze im wojewódzki powiedzial..
Dodano: 2016-10-13 16:32:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×