Laser pomoże ci podkreślić kobiecość

Najnowocześniejsza technika w walce o nasz wygląd - to lubimy!

Laser pomoże ci podkreślić kobiecość

Zamykanie naczynek, usuwanie tatuaży, depilacja, a nawet lifting twarzy - wszystkie te zabiegi można wykonać laserem Fotona!  Praktycznie bezbolesne działania, które sprawiają, że mamy idealną cerę to zasługa technologii. Aby jednak jej używanie było bezpieczne, konieczne jest, żeby zabiegi wykonywane były przez profesjonalistów, takich, jakich można spotkać w klinice VESUNA w Krakowie.

Laser pomoże ci podkreślić kobiecość


W czasie V edycji Akademii Kobiecości dr Agnieszka Drożniak z kliniki VESUNA w Krakowie razem z dyrektorem marketingu Sławomirem Sobusiakiem z BTL POLSKA opowiadali o zaletach terapii w których są połączone technologie tj. Endolifting Fotona 4D czy frakcyjne mikronakłuwanie Vivace BTL. Uczestniczki mogły także przyjrzeć się urządzeniu Vanquish ME które bezinwazyjnie redukuje tkankę tłuszczową.

Laser pomoże ci podkreślić kobiecość


Pytaniom od dziewczyn nie było końca - czy to bezpieczne, czy efekty depilacji są długotrwałe, czy Vanquish działa na każdą część ciała... z resztą, zobacz sama naszą relację z warsztatów:
Źródło/ Foto: Cosmopolitan Polska

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
No nie moge sie z tym nie zgodzic, bo na takim laserze byłam u pani Agnieszki ;) Po plamach pigmentacyjnych nie ma śladu, więc jak najbardziej działa.
Dodano: 2016-01-26 15:36:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×