Lauren Cohan zagościła na okładce magazynu SHAPE!

Sylwetka gwiazdy serialu "The Walking Dead" motywuje do ćwiczeń! Zobaczcie, co jeszcze znajdziecie w marcowym numerze magazynu Shape.

shape-amrzec.jpg

Lauren Cohan. Niezależnie od tego, czy walczy z zombie w popularnym serialu telewizji FOX, czy z własnym zmęczeniem na siłowni, jedno jest pewne: to ona wygra ten pojedynek!
Zanim stała się nieustraszoną Maggie Green z Georgii w serialu „The Walking Dead”, znakomicie walczącą i jeżdżącą konno, Lauren Cohan przez lata nie czuła się dobrze we własnym ciele. Dziś mówi, że światową sławę i sukcesy – właśnie wszedł na ekrany kin horror „The Boy”, gdzie gra główną rolę kobiecą – zawdzięcza treningowi. Jej zdaniem, to jedyny sposób na brak pewności siebie i złośliwe uwagi innych.

W najnowszym SHAPE także:

FITNESS

Hantle, guma, piłka. Ćwicz w domu – spalaj tłuszcz!
W marcowym SHAPE trzy supertreningi:
• Na piłce. Dobrze znana i często niedoceniana. Piłka stabilizacyjna nadaje się nie tylko do robienia brzuszków. Wykorzystaj ją do ćwiczeń zwalczających tłuszcz z całego ciała, które kompletnie odmienią twój trening i sprawią, że nieprędko zatęsknisz za matą.
• Bezkompromisowy pogromca tłuszczu. Do ćwiczeń użyj dwóch taśm elastycznych,
by zwiększyć tempo spalania kalorii, wzmocnić mięśnie i wyrzeźbić ciało
• Jędrne ciało. Niższa waga. Dobre wieści: hantle potrafią sprawić, że tłuszcz będzie znikał nawet wtedy, gdy już odłożysz je na półkę.

• Trenuj z Sylwią Wiesenberg
I wyćwicz szczupłe, mocne nogi. Postaw na ćwiczenia modelujące je od pośladków aż po stopy już w 15 minut!

• Poradnik. Skok po figurę
Szukasz treningu, który ekspresowo spali tkankę tłuszczową, wyrzeźbi ciało i będzie trwał krócej niż godzinę? Postaw na intensywny trening skocznościowy, który wywróci twoje fitnessowe życie
do góry nogami.

KUCHNIA

• Roślinny detoks. Dieta na 5 dni
Przywitaj wiosnę pełna energii! Zielone menu pomoże ci zresetować metabolizm, odżywić komórki  i poprawić samopoczucie.

• Lekcja odżywiania. Jak żyć długo i zdrowo?
Znamy już najnowsze zalecenia dietetyczne dla Polaków, przygotowane przez Instytut Żywności i Żywienia z uwzględnieniem aktualnego stanu wiedzy naukowej. Rekomendacje te obrazuje Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej – jej najnowszy model znajdziesz w marcowym SHAPE.

• Przepisy. Kasza reaktywacja
Pełne ziarna w postaci kasz i mąk to różnorodność smaków, konsystencji i kulinarnych możliwości. Co ważne, są one zbilansowanym źródłem energii i bezcennych związków. Zainspiruj się przepisami Mai Sobczak, by sięgać po dobre zboża każdego dnia!

ZDROWIE&PSYCHE
• Magia sprzątania

5 milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie zachwyciło się nową metodą porządkowania. „Magia sprzątania” Marie Kondo dla wielu stała się podręcznikiem szczęśliwego życia. Na czym polega fenomen japońskiej guru sprzątania? Przekonaj się na własnej skórze (i mieszkaniu)!

• W świecie Qi i Jing
Analiza stanu zdrowia za pomocą baniek, akupunktura, masaże, zalecenia dotyczące stylu życia oraz sposobów zarządzania swoją energią to podstawy tradycyjnej medycyny chińskiej, mającej ponad 5 tys. lat doświadczenia w profilaktyce i leczeniu. Na czym polega jej fenomen i co ją odróżnia od zachodniej medycyny konwencjonalnej?

URODA
• Kopiuj trendy

Od dziecka uczono cię, by nie ściągać? Jest jeden wyjątek od tej zasady. Kiedy poznajemy nowe kolekcje projektantów, modne makijaże i fryzury, grzechem byłoby nie przenieść ich na ulice. Kopiuj więc najnowsze trendy i wklejaj do swoich wiosennych looków.

Prenumeratę magazynu SHAPE zamówicie TUTAJ


cover_shape_03_2016_SPOT_b.p1.pdf.r150.jpg

102678195.jpg

Foto: James Macari
Źródło: Shape
Foto: Shape/ James Macari


Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 26.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×