M•A•C AIDS Fund świętuje zebranie 400 milionów dolarów

Wszystko dzięki sprzedaży pomadek i błyszczyków z kolekcji Viva Glam!

M•A•C AIDS Fund świętuje zebranie 400 milionów dolarów

M•A•C AIDS Fund czołowy, globalny fundator programów walki z HIV/AIDS z dumą ogłasza, że kampania VIVA GLAM zebrała 400 milionów dolarów dzięki sprzedaży pomadek i błyszczyków z kolekcji VIVA GLAM. Celem tej kampanii jest pomoc przedstawicielom każdej rasy, grupy wiekowej oraz płci na całym świecie, którzy w jakikolwiek sposób dotknięci są przez HIV i AIDS. Marka  M•A•C świętuje ten sukces poprzez współpracę ze światowymi osobistościami, pracownikami firmy oraz lokalnymi organizacjami walczącymi z HIV/AIDS na całym świecie w międzynarodowej inicjatywie angażującej wolontariuszy z  35 rynków.

Zobaczcie także: Czy dotknęłabyś osobę z HIV? Zobaczcie ciekawy eksperyment

Jesteśmy niezwykle dumni, że udało nam się dokonać tak wspaniałego sukcesu. W przyszłości chcielibyśmy nawiązać współpracę z jeszcze bardziej wyspecjalizowanymi organizacjami dzięki czemu będziemy mogli zwiększyć nasze zaangażowanie i doprowadzić do zakończenia tego problemu - powiedziała Nancy Mahon, Senior Vice President dla Estée Lauder Global Philanthropy and Corporate Citizenship oraz Global Executive Director dla M·A·C AIDS Fund. M·A·C AIDS Fund współpracuje z naszymi klientami, pracownikami, dostawcami i sprzedawcami aby wspierać najbardziej cierpiące populacje i zapewnić ludziom dotkniętym HIV i AIDS dostęp do usług, których potrzebują. - dodaje.

Jeśli chcesz śledzić tę działalność globalnie, możesz to robić za pomocą #MACCares na wszystkich platformach Social Media.

Zobaczcie także: HIV - kto jest narażony?

HISTORIA M∙A∙C AIDS FUND

M∙A∙C AIDS Fund, który jest duszą i sercem M∙A∙C Cosmetics został założony w 1994. Jego celem było wspieranie mężczyzn, kobiet i dzieci na całym świecie dotkniętych przez HIV i AIDS. MAF jest pionierem jeśli chodzi o wsparcie finansowe organizacji zajmujących się pomocą potrzebującym regionom i populacjom znajdującym się na tych terenach. MAF jako organizacja, która ostatnio została okrzyknięta topowym darczyńcą przez Funders Concerned About AIDS jest łącznikiem pomiędzy ubóstwem oraz HIV/AIDS. Dzięki wsparciu wielu organizacji na całym świecie, dostarczających szeroki zakres usług osobom żyjącym z HIV/AIDS, do dnia dzisiejszego, MAF zebrał ponad 400 milionów dolarów wyłącznie dzięki sprzedaż błyszczyków i pomadek VIVA GLAM, przekazując 100 procent z dochodu na walkę z HIV i AIDS. Więcej informacji na stronie www.macaidsfund.org

#MACAIDSFUND

#VIVAGLAM

#MACCares

W związku z MAC WORLD AIDS DAY zapraszamy do przyłączenia oraz stania się częścią kampanii społecznej MAC Cosmetics.

Obecnie trwa kampania w mediach społecznościowych, w której każdy może wziąć udział.

Do tegorocznej edycji Projekt TEST dołączyli już: Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Beata Sadowska, Michał Baryza, Marta Wierzbicka, Krzysztof Czeczot, Łukasz Jakubiak.

Dołącz do i TY i zostań POZYTYWNYM! Załóż koszulkę, pomaluj usta czerwoną szminką, zrób sobie zdjęcie  i opublikuj je w social mediach, zamieszczając poniższe hashtagi.

MACaidsfund #VivaGlam #MACCosmetics #MACCares #ProjektTest #pozytywni

Promując ideę kampanii społecznej MAC Aids Fund świadomie przyczyniasz się do walki z utartymi schematami nt. HIV/AIDS.Zobaczcie także:Źródło/ Foto: materiały prasowe MAC Cosmetics

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 02.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar