Majowy numer CKM już w sprzedaży

Zobaczcie, co się kryje pod artystyczną okładką.

Majowy numer CKM już w sprzedaży

NA OKŁADCE:

* Madeline Gavi – najseksowniejsza malarka w Polsce, a do tego youtuberka, która pokazuje w sieci mozolny proces tworzenia dzieł sztuki. Najlepiej nago!

W ŚRODKU CKM:
WYWIADY

* Krzysztof Krawczyk – chodzący pomnik, żywa legenda polskiej muzyki, obiekt westchnień babć i kultowa postać dla ich wnuków hiphopowców mówi o piciu, ćpaniu, mordobiciu i seksie.
* Tomasz Oświeciński – trener personalny, uczestnik programu „Agent – Gwiazdy” i najbardziej napakowany aktor w Polsce rozmawia z CKM o bójkach, drinkach i hardkorowym treningu w domu.
* Marcin Szwemin – człowiek, który pływa po najniebezpieczniejszych morzach świata i ochrania statki, opowiada o współczesnych piratach, porwaniach dla okupu i alkoholu na pełnym morzu.

INNE TEMATY
* Strzelamy z broni palnej bez zezwolenia – ale jednak legalnie: czarnoprochową, rozdzielnie ładowaną broń będącą repliką gunów z XIX wieku testował z narażeniem życia reporter CKM.
* Szybciej! – niezbędnik początkującego biegacza. Dlaczego trenować, co kupić na początek i co robić dalej, jeśli przypadkiem ci się to bieganie spodoba.
* Napalona kostucha – orgazm bywa nazywany małą śmiercią, ale bywa, że doprowadza do śmierci prawdziwej... Oto 10 historii, które (być może) zniechęcą cię do seksu.
* Wirtualna rzeczywistość –  z naszego świata uciekamy do wirtualnej rzeczywistości: co to takiego, jaki sprzęt potrzebujesz i ile to cię będzie kosztowało.
* Kabriolety – wiosna w pełni, czas poznać nowości 2016 roku wśród samochodów bez dachów!

Zobaczcie także: Najnowszy, urodzinowy numer Cosmopolitan już w sprzedaży!

I JAK CO MIESIĄC W CKM

* Niekryty Krytyk – felieton, a właściwie... historia randek w wykonaniu naszych praojców i prababć.
* Męska kuchnia – tym razem nauczysz się przygotowywać kanapkę pełną mięcha pastrami.
* Męska moda – londyński look prezentują bracia Collins, polscy mistrzowie odpicowywania starych bryk.


Majowy numer CKM już w sprzedaży
Zobaczcie także:Źródło/ Foto: CKM


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 15.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×