Małgorzata Kożuchowska opowiada o pierwszych macierzyńskich doświadczeniach

Aktorka kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziś powraca do pracy i opowiada swoje pierwsze przemyślenia na temat macierzyństwa.

Małgorzata Kożuchowska opowiada o pierwszych macierzyńskich doświadczeniach

Małgorzata Kożuchowska opowiada o macierzyństwie

Małgorzata Kożuchowska, aktorka znana z wielu filmów i seriali, kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopczyk, Jan Franciszek, rośnie zdrowy, a świeżo upieczona mama postanowiła już powrócić do pracy. Aktorka powracając na salony opowiada także swoje pierwsze przeżycia związane z macierzyństwem.

- Każdy dzień to jest jakieś zaskoczenie, odkrywanie nowych rzeczy. To jest też wielki sprawdzian dla siebie. Wiedziałam, że jestem niecierpliwa, ale to jest gigantyczny sprawdzian cierpliwości, największy w moim życiu. - mówi Małgorzata Kożuchowska.

 

Każda mama wie, co aktorka ma na myśli i z pewnością potwierdzi te słowa. Małgorzata Kożuchowska opowiadając swoje przemyślenia w programie "Pytanie na śniadanie" wspomina także, że nie tylko cierpliwość, ale również ogromna pokora to nieodłączny element bycia mamą. 

Zobacz też: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA O PIERWSZYCH DNIACH PO PORODZIE 

- Pierwszy raz w życiu czuję, że można być tak w dwustu procentach dla kogoś. To jest to ogromna lekcja rezygnacji ze swojego ego, myślę, że bardzo mi potrzebna. Jestem szczęśliwa. - mówi Kożuchowska.

Aktorka rozmawiając z Marzeną Rogalską wyznała także, że choć mały chłopczyk nie będzie mógł narzekać na start to przecież nie to jest najważniejsze.

- Mam nadzieję, że na start nie będzie narzekał, ale nie to jest ważne. Najważniejsze jest to ile dziecku dajesz miłości, uczucia, uwagi. To jest teraz najważniejsze - podsumowuje Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 13.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×