Marsz Różowej Wstążki już w tę sobotę!

5 października, ulicami Warszawy przejdą tysiące osób, by wyrazić wsparcie działań profilaktyczno-edukacyjnych prowadzonych w ramach Wielkiej Kampanii Życia - Avon Kontra Rak Piersi. Organizatorem wydarzenia jest Avon Cosmetics Polska. W tym roku każda uczestniczka Marszu Różowej Wstążki będzie miała możliwość skorzystania z badań USG.

Marsz Różowej Wstążki już w tę sobotę!

Marsz Różowej Wstążki już w tę sobotę!Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 zbiórką pod Hotelem Bristol. Marsz przejdzie ulicami: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska, Podwale, Nowomiejska, Mostowa, Boleść, by dojść do ul. Rybaki.

Około godziny 13:00 w rejonie Parku Fontann rozpocznie się wielka impreza rodzinna, podczas której będzie można skorzystać z badania USG piersi (do dyspozycji kobiet będzie najnowszy aparat USG EPIQ firmy Philips); organizator przewidział w programie także animacje dla małych i dużych oraz koncerty Gwiazd.

W trakcie imprezy będzie można także nabyć produkty z Różową Wstążką, które wspierają działania profilaktyczno-edukacyjne prowadzone w ramach kampanii Avon kontra Rak Piersi.

Marszowi towarzyszyć będzie impreza rodzinna z licznymi niespodziankami. Wśród zaplanowanych atrakcji są porady trenera osobistego, konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci prowadzone przez Pana Yapę oraz koncerty Gwiazd: Anny Wyszkoni, Natalii Kukulskiej oraz Patrycji Markowskiej.


Marsz Różowej Wstążki już w tę sobotę!

Marsz Różowej Wstążki już w tę sobotę!


Marsz Różowej Wstążki to jedna z akcji podejmowanych w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi. Kampania przeciwko rakowi piersi prowadzona jest w Polsce przez firmę Avon już od 15 lat. Środki na działania w ramach kampanii pozyskiwane są ze sprzedaży produktów z Różową Wstążką – do tej pory udało się zebrać w ten sposób 15 milionów złotych.

Celem akcji jest przypominanie kobietom, że najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi raka piersi jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.
Tegoroczna Wielka Kampania Życia – Avon kontra Rak Piersi prowadzona jest pod hasłem: „Dbam o siebie dla Ciebie”.

Ambasadorkami akcji są znane mamy, które zwracają uwagę innym kobietom na to, że warto dbać o siebie dla tych, których kochamy, przede wszystkim dzieci. Inicjatywę wspierają Anna Wyszkoni, Aneta Zając oraz Anna Nowak-Ibisz. Ambasadorki kampanii wezmą udział w sobotnim Marszu Różowej Wstążki. 

Patronat nad Marszem Różowej Wstążki 2013 objął portal MilionKobiet.pl


Źródło: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 03.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×