Miranda Kerr zaręczona w wielkim stylu!

Zobacz, kim jest jej nowy ukochany!

miranda.jpg

Wiele z nas momentami żałowało wręcz bajkowego, ale koniec końców, nieudanego związku Mirandy z Orlando Bloomem. Wszystkim wydawało się przecież, że będzie to miłość aż do grobowej deski! Tymczasem modelka 3 lata temu postanowiła rozstać się z przystojnym aktorem i związała się… z założycielem Snapchata! 


Polecamy: Dieta Mirandy Kerr, Gisele Bundchen i Lily Aldrige


Evan Spiegel, bo tak nazywa się jej wybranek, to 26-letni CEO bardzo popularnej aplikacji Snapchat. Jak donoszą media na całym świecie, podobno para już od dłuższego czasu się przyjaźniła. Dopiero pół roku od rozpoczęcia poważniejszych relacji w związku, modelka postanowiła poznać Evana ze swoim synkiem, Flynnem. 


Jak już się domyślasz - nie mogły to być byle jakieś zaręczyny. Evan oświadczył się Mirandzie i aby uczcić jej zgodę na małżeństwo (już wcześniej) przygotował filtr na Snapchata z uradowaną Mirandą i sobą samym klękającym przed nią z pierścionkiem!


Przeczytaj też: Codzienny styl Mirandy Kerr


Co ważne, pierścionek wygląda bosko! To podobno jeden z klasycznych modeli Tiffany&Co, robionych jedynie na zamówienie i to specjalne!


A Tobie jak podoba się filtr i pierścionek? Nie za duży rozmach?

Zobacz też: Chciała wyglądać jak Mirand Kerr... i prawie się zagłodziła! 


Zdjęcie: Instagram/mirandakerr


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 29.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×