Miss Publiczności Wielkopolski 2015 na okładce magazynu Playboy!

Paulina Mikołajczak podbija męskie serca. Sprawdźcie, co oprócz jej zdjęć znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu.

playboy-październik.jpg


Paulina jest finalistką tegorocznego konkursu Miss Wielkopolski. Co prawda nie zajęła pierwszego miejsca, ale i tak zrobiła furorę – najpierw podczas półfinałów w poznańskim klubie Pacha wybrano ją na Miss Wielkopolski Pacha Poznań, a w finałowym konkursie zdobyła tytuł Miss Publiczności i wygrała w głosowaniu internautów, sięgając po koronę Miss Wielkopolski Poznań naszemiasto.pl 2015. Następnie dotarła do półfinału w konkursie Miss Polski. No i podbiła serca redakcji magazynu Playboy. Od kilku lat jest modelką i fotomodelką, ale dopiero teraz zgodziła się na tak odważną sesję. Efekt jest zniewalający. I jeszcze jedno – kiedy ukaże się ten numer, Paulina właśnie będzie świętować swe 23. urodziny. Happy birthday!!!

Poza tym w numerze:

Rozmowa z Marcinem Gortatem o NBA, kobietach, seksie i polityce.

Wywiad z Josephem Gordonem-Levittem
Właśnie na ekrany wchodzi film „The Walk. Sięgając chmur”, gdzie gra śmiałka, który w 1974 r. przeszedł bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między wieżami WTC. A wkrótce zobaczymy go w drugim biograficznym filmie: „Snowden” w reżyserii Oliviera Stone’a.

 „Nie żywię do Rosjan uprzedzeń z czasów dzieciństwa, choć żołnierze ZSRR trzy razy ukradli mi rowery”. Kto to powiedział? Sprawdźcie w PLAYBOYU. Przed wyborami wybrano najlepsze cytaty polityków. Polskie i zagraniczne.

Pamiętacie orgię z filmu „Oczy szeroko zamknięte”? W Hollywood firma Sanctum zaczęła organizować takie imprezy, a reporter PLAYBOYA wybrał się na jedną z nich. Oczywiście wyłącznie w celach dziennikarskich. Przeczytajcie reportaż z Beverly Hills.

Co można zrobić, gdy już wejdzie się na ośmiotysięcznik? Zejść? Lepiej zjechać na nartach, tak jak Andrzej Bargiel. Zobaczcie na czym polega narciarstwo ekstremalne.

Jakie auto powyżej 200 koni? Przedstawiamy 10 propozycji PLAYBOYA.
Przetestowano nowe BMW X6 M

Jack White w zespole The White Stripes grał z siostrą, która okazała się jego żoną. Czego jeszcze o nim nie wiecie? Może tego, że jest Polakiem z pochodzenia. I właśnie wydaje nową płytę z zespołem The Dead Weather.

Oraz

Kupon konkursowy Fotoerotica 2015 – ostatnia szansa, aby zgłosić swoje prace!10_play_2015.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 25.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×