Modelka Janice Dickinson jest kolejną ofiarą Billa Cosby'ego?

Kolejna ofiara znanego komina Billa Cosby'ego postanowiła przerwać milczenie. Modelka Janise Dickinson postanowiła opowiedzieć swoje traumatyczne przeżycia.

Modelka Janice Dickinson jest kolejną ofiarą Billa Cosby'ego?

Modelka Janice Dickinson jest kolejną ofiarą Billa Cosby'ego?

Supermodelka Janice Dickinson świetność swojej kariery przeżywała w latach 80. i 90. Ostatnio podczas wywiadu telewizyjnego postanowiła ujawnić bardzo bolesne i przykre zdarzenie, które miało miejsce w tamtym czasie. 

Udzielając wywiadu dla Entertainment Tonight kobieta wyznała, że w 1982 roku została zgwałcona przez znanego komina Billa Cosby'ego.

- Urwał mi się film. Następnego dnia obudziłam się bez piżamy. Byłam przerażona. Później był tylko ogromny ból - wyznała w programie modelka. 

janice_dickinson.jpg

Modelka postanowiła wyznać prawdę w wywiadzie dla Entertainment Tonight 

Kobieta twierdzi, że całe zdarzenie miało miejsce, gdy mężczyzna zaprosił ją do swojego pokoju hotelowego pod pretekstem omówienia warunków jej udziału w Bill Cosby Show. Na miejscu komik zamówił butelkę wina i podał Janice tabletkę, która miała być tabletką przeciwbólową mającą pomóc modelce w problemach żołądkowych, które w tamtym momencie przechodziła. 

Według Dickinson nie jest to pierwsza próba wyjawienia prawdy o tych wydarzeniach i rozliczenia się z przeszłością. Kobieta twierdzi, że chciała wszystko opisać w swojej autobiografii, jednak przed wydaniem książki skontaktowali się z nią prawnicy Billa Cosby'ego i skutecznie odwiedli ją od tego pomysłu.


Janice Dickinson nie jest pierwszą kobietą, która zaczyna otwarcie mówić o krzywdzie jaka spotkała ją ze strony znanego komika. Oprócz niej, milczenie postanowiła przerwać  także dziennikarka Joan Tarshis oraz aktorka Barbara Bowman.

- Bill upijał mnie i narkotyzował. Mówił jednocześnie, abym traktowała go jak ojca - wyznaje wspominając traumatyczne przeżycia aktorka Barbara Bowman.

Zobacz: JAK SIĘ BRONIĆ PRZED GWAŁTEM

Oczywiście prawnicy Cosby'ego, jak i on sam, w żadnym wypadku nie potwierdzają tych oskarżeń.  

Te trzy kobiety nie są ponoć jedynymi ofiarami znanego aktora i komika. Choć jego adwokaci przez lata skutecznie ukrywali prawdę o swoim kliencie, teraz rozpoczęła się fala wyznań, której chyba nie będą w stanie już zatrzymać... 

Oto wyznanie modelki Janice Dickinson:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet/YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 20.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×