Monika Pyrek ćwiczy z Shape

Najlepsza polska tyczkarka Monika Pyrek jest bohaterką okładki sierpniowego numeru SHAPE.

Monika Pyrek

Monika Pyrek na okładce Shape

Monika podbija Londyn! Tegoroczne igrzyska to już piąty występ na Olimpiadzie tej 32 - letniej tyczkarki. W sierpniowym numerze Shape opowiada o swoich małych słabościach (włoska kuchnia... ah, te makarony!), stresie przed Olimpiadą i o tym, że w swoim stroju sportowym lubi wyglądać sexy - podobno świadomość dobrego wyglądu potrafi nawet dodać parę centymetrów podczas skoku! By dowiedzieć się, jak podsumowuje swoją dotychczasową karierę, jakie ma plany na przyszłość i co dał jej występ w "Tańcu z gwiazdami" - zajrzyjcie do sierpniowego numeru SHAPE!

Trudno się w nim nie zakochać. Bad boy z dobrymi manierami, spełnia Twoje zachcianki, Twoje przyjaciółki go uwielbiają, a gdy już Cię zdobędzie... zmienia się w potwora. Manipulant, narcyz, arogancki mądrala - te i inne typy toksycznego faceta opisane w "Toksyczny jak on". Trzymajcie się od nich z daleka!

W biegu nie zdążyłaś zjeść śniadania? Zostawiłaś swój lunch na blacie w kuchni? Zgłodniałaś w trakcie dnia? Nie jesteś wcale skazana na fast food lub słodki batonik. W najnowszym numerze SHAPE prześwietlamy popularne restauracje sieciowe pod względem kaloryczności potraw, różnorodności oferty i tego, czy ich propozycje choć odrobinę służą zdrowiu... Starbucks, Subway, Salad Story i inne - tego o nich nie wiedziałaś! Z sierpniowym SHAPE zaplanujesz swoją "Dietę z sieciówki".

Najbardziej problematyczne rejony kobiecego ciała? Wiadomo, brzuch i nogi! Jeżeli właśnie zorientowałaś się, że urlop lada dzień, a Ty nadal borykasz się z nieestetyczną oponką i wstydzisz się pokazywać nogi, możesz to zmienić! Przedstawiamy zestaw ćwiczeń, dzięki którym już po dwóch tygodniach będziesz mogła cieszyć się cudownymi efektami... Bez wstydu na plażu - z sierpniowym SHAPEm!

Więcej w sierpniowym numerze magazynu SHAPE!Dodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 31.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×