Najlepsze propozycje prezentów na Komunię

Okres komunijny zbliża się wielkimi krokami. Często dużo problemów sprawia nam wybór upominku na tę okazję. Jeśli nadal zastanawiasz się nad prezentem dla dziecka, zainspiruj się naszymi propozycjami!

komunia prezenty.jpg
Zegarek

Jednym z najbardziej oczywistych i klasycznych prezentów jest zegarek.  To prezent praktyczny, ponadczasowy i uniwersalny- od lat cieszy się niezwykłą popularnością.  

Medalik

Medalik, złoty łańcuszek był jednym z najczęściej wybieranych prezentów komunijnych.
Teraz, w dobie komputerów, zdaje się on być trochę przestarzały, jednak trzeba przyznać, że jest to pamiątka, która zostanie na lata.

Aparat fotograficzny

Robienie zdjęć to świetna zabawa, dlatego podarowanie aparatu na prezent może być naprawdę dobrym pomysłem. Ponadto fotografia rozbudza dziecka kreatywność.
Może się wydawać, że aparaty w telefonach komórkowych wyparły te tradycyjne, jednak mimo wszystko te sprzęty cieszą się w dalszym ciągu dużą popularnością w okresie komunijnym.

Tablet

Taki sprzęt nie jest duży, a z powodzeniem zastąpi komputer. Oferuje mobilność, jest lekki i zdecydowanie tańszy od komputera  Dziecko może go zabrać ze sobą w podróż, na wycieczkę.

Zobacz także: Sukienki na wiosnę! Najlepsze modele z sieciówek & HIGH FASHION

Pieniądze

Kiedy nie masz pomysłu, bezpiecznie jest dać dziecku gotówkę.  Szkoda by było, żeby dziecko dostało kolejny rower czy łańcuszek. A w tej sytuacji samo zdecyduje, na co przeznaczy finanse.
Foto: Thinkstock
Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 02.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×