Największy trening tego roku z Ewą Chodakowską

7 czerwca wszystkie #mygirls naładują pozytywną energią stadion Legii w Warszawie. Przez cały dzień dziewczyny będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych, grupowych zajęciach dance, fitness i jogi. Obok Ewy Chodakowskiej swój trening poprowadzi też jedna z najbardziej uznanych joginek na świecie – Ashleigh Sergeant.

Największy trening tego roku z Ewą Chodakowską

Największy trening tego roku z Ewą Chodakowską


''all in for #mygirls'' to wydarzenie, które jednoczy aktywne, ćwiczące dziewczyny w grupę #mygirls. Po zeszłorocznym sukcesie wspólnego treningu, adidas i Ewa Chodakowska postanowili zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej i postawić kolejne wyzwanie dla wszystkich Polek. Tym razem kobieca siła ma być tak wielka, że zdominuje cały stadion piłkarski mieszczący ponad 30 tysięcy ludzi. Zajęcia zostaną podzielone na trzy segmenty: rozgrzewający DANCE, kondycyjny FITNESS i na koniec wyciszającą JOGĘ.

Trening DANCE poprowadzi grupa taneczna Volt. Nie zabraknie też pokazów choreografii w wykonaniu Ladylicious. Po tanecznej rozgrzewce scenę przejmie Ewa Chodakowska, która rozpocznie część FITNESS. Ostatnią częścią treningu będzie JOGA, poprowadzona przez Ashleigh Sergeant - jedną z najbardziej uznanych amerykańskich joginek na świecie, która przyjeżdża specjalnie, aby poprowadzić trening dla #mygirls.

Udział w treningach jest bezpłatny, ale ze względów bezpieczeństwa wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.bebio.pl.

adidas i Ewa Chodakowska czekają na wszystkie #mygirls 7 czerwca w Warszawie, na murawie Stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3!


Więcej informacji na www.facebook.com/adidaswomen i http://mygirls.adidas.pl/news/.


Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 23.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×