Nie popełniaj błędów podczas wybierania sukni ślubnej!

Zobacz, jak łatwo wybrać suknię ślubną bez popełniania standardowych błędów.

sukniaglowne.jpg

Dlaczego wam się znowu nie podoba?

Jeżeli planujesz maraton po salonach mody ślubnej, powinnaś się do tego przygotować. Zobacz najczęstsze problemy, z którymi borykają się panny młode.


1. Ogromny wybór sukien
Wchodzisz do salonu, a tam spotykasz się z atakiem pani ekspedientki, która proponuje ci kilkanaście sukien. Po chwili sama nie wiesz, którą wybrać. Spokojnie. Z całego asortymentu weź od 4 do 7 sukni, które ci się podobają i przymierz tylko te wybrane. Dzięki temu unikniesz mętliku w głowie.

2. Nie stać cię na taki fason
Powinnaś wyznaczyć sobie budżet, którego będziesz się trzymała przy wyborze sukni. Nie przymierzaj zbyt drogich. Wiesz, że jej nie kupisz, a to tylko utrudni twój wybór. Większą satysfakcją będzie przymierzenie kilku sukien, które są w zasięgu twojego portfela.

3. Pamiętaj o dodatkowych kosztach
Często w szale zakupów zapominasz o dodatkach, które też są bardzo istotnym elementem kreacji i niezwykle kosztownym. Warto pomyśleć o tym przy wyborze sukni. Mając określony budżet nie wykraczaj poza jego granice. Może to spowodować dużo nieprzewidzianych wydatków.

4. Osoby towarzyszące
Oczywiście przy stylizacji na ten najważniejszy dzień w życiu, nie może zabraknąć widowni. Okazuje się, że kobiety przychodzą do salonów z kilkoma osobami, co powoduje chaos i jeszcze więcej problemów z wyborem. Pamiętaj, że każda z tych osób ma inny gust. Warto zabrać ze sobą jedną lub dwie najbardziej zaufane i szczere osoby, które powiedzą ci np.: "W tym fasonie wyglądasz okropnie, a w tym masz za duże ramiona".

5. Ja wiem lepiej
Większość kobiet odwiedzających salony mody ślubnej zabiera ze sobą gazety, katalogi, zdjęcia różnych sukien. Bo przecież mają już swoją wizję. Niestety nie zawsze sprawdza się to w praktyce. Często mylne wyobrażenie o sukni daje marne efekty. Bo wiadomo, że modelka na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej. Sztab specjalistów pracujących nad zdjęciami katalogowymi musi zadbać o wszelkie detale i dopasować każdy fason do modelki, a pomagają im przy tym również programy do obróbki zdjęć. Warto więc przymierzyć kilka różnych fasonów i sprawdzić w czym czujesz się najlepiej.  Tak przygotowana możesz iść po suknię ślubną.

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock/YouTube
Dodał(a): Justyna Nowosielecka , Poniedziałek 20.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
:)) ślub to największe wydarzenie w życiu każdej kobiety, faceta , pewnie także , jednak ja powiem od swojej strony.. zwłaszcza że panowie ubierają w sumie "tylko"garnitur biała koszule i... już są wystrojeni , za to my... au... suknia , bielizna.. upięcia.. buciki... wszystko ma być mega.. i cudne.. wszystko ma pasować...tylko nikt nie mówi by zabezpieczyć się przed stresem..:) ja już swój ślub i wesele mam za sobą .. a szczerze powiedziawszy nie wiem jak by wyglądał gdyby nie jedna fajna tabletka o nazwie nervomix control... :)
Dodano: 2014-12-18 01:13:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×