Niesamowite! Zobacz przepiękne, noworoczne widowisko z fajerwerków w Disney World!

Pracownicy parków rozrywki Disney World przygotowali dla swoich gości noworoczne widowiskowo z fajerwerków, które przyprawia o łzy i ciarki - na zmianę. Zobacz koniecznie!

disneyshow2017wow.jpg

W minioną sobotę przywitaliśmy nowy, 2017 rok. We wszystkich miastach na świecie urządzane z tej okazji były huczne imprezy, podczas których na niebie mogliśmy oglądać niesamowite inscenizacje świetle z użyciem fajerwerków. 

Jednak jedną z największych frajd, jakie można sobie wyobrazić przy okazji oglądania noworocznych fajerwerków, z całą pewnością mieli uczestnicy tegorocznego widowiska w parkach Disney World. W tym roku pracownicy przygotowali bowiem tak niesamowite show, że oglądając relacje z niego mamy nie tylko ciarki na plecach, ale jako fani disneyowskich produkcji, jesteśmy głęboko poruszeni. 

Poniżej prezentujemy dwa filmy - pierwszy nakręcony przez uczestnika pokazu, który ukazuje, jak widowisko wyglądało z perspektywy widza i drugi - oficjalny, który prezentuje, jak wyglądały fajerwerki na niebie ujęte z dalszej perspektywy. Oba sugerujemy obejrzeć do samego końca! Zwłaszcza fanom Disneya!

Film umieszczony w sieci przez uczestnika widowiska: 

Oficjalne wideo Disneya:

W takiej scenerii zdecydowanie można poczuć się, jak księżniczka Disneya, prawda?


zdjęcia filmy: Youtube 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 05.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×