Niesamowity ślub bez pana młodego!

Piękny ślub to marzenie prawie każdej kobiety. Ten był wyjątkowy, bo odbył się mimo braku kandydata na męża. Całej ceremonii przyświecało jednak bardzo ważne przesłanie... Doceniaj życie, żyj jego pełnią i nigdy nie trać nadziei.

Niesamowity ślub bez pana młodego!

Niesamowity ślub bez pana młodego!

Piękny ślub to marzenie każdej kobiety, także Netis Negron, 36-letnej matki trzech synów, która nigdy nie miała okazji stanąć na ślubnym kobiercu. Siedem lat temu kobieta dowiedziała się, że ma raka piersi. Jej walka z chorobą trwała długo, jednak niedawno okazało się, że rak opanował również kości. Po tej wiadomości postanowiła, że będzie żyła pełnią życia, by wykorzystać jak najlepiej czas, który jej pozostał. 

Kobieta zawsze marzyła o tym, by wziąć ślub. I postanowiła spełnić swoje marzenie póki jeszcze siły jej na to pozwalają. Niedawno odbyła się jej ślubna sesja zdjęciowa!

Dzięki uprzejmości salonu sukien ślubnych David’s Bridal oraz anonimowemu darczyńcy, Netis mogła zaprezentować podczas sesji ślubnej dwie suknie i przeżyć to co czuje każda panna młoda, gdy wybiera wymarzoną kreację na najpiękniejszą ceremonię w życiu. Jedną z nich Netis mogła zabrać do domu. Zrobiła to z nadzieją, że pójdzie w niej do ołtarza któraś z jej przyszłych synowych.

Salę oraz kwiaty zasponsorowały lokalne firmy, a fotografem była przyjaciółka panny młodej.

Sama Netis w ten sposób wypowiada się o całej ceremonii: Nie chciałabym, by ludzie widzieli w tej historii udawany ślub. To celebracja życia. To było niesamowite doświadczenie, symbol nadziei i wiary. 

Rodzina i przyjaciele z pewnością na zawsze zachowają wspomnienia z tej niezwykłej ceremonii.


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock/YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 27.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×