Nowy, wakacyjny Playboy z kryminałem w prezencie! Co jeszcze w nim znajdziesz?

Co znajdziemy w nowym numerze kultowego magazynu dla mężczyzn?

main108_play_20172.jpg

Wakacje w pełni, więc i nowy PLAYBOY jest wakacyjny. Zamiast jednej gwiazdy – zestaw pocztówek. Z Bahamów, z południa Francji, z Kalifornii i Tulum w Meksyku. Oczywiście z gorącymi jak wakacyjne słońce dziewczynami PLAYBOYA w roli głównej!

Na okładce Dana Taylor, którą Derek Kettela sfotografował na Bahamach. Wśród wakacyjnych dziewczyn znajdziecie także Brook Power, amerykańską Playmate Roku. I inne. Mamy nadzieję, że zainspirują was do... wyjazdu na wakacje!

Oprócz tego, czekają na was jeszcze dwa pictoriale. Klaudia Skogmo – polska playmate prosto z Norwegii oraz Kate Harrison i Emily LaBowe – gorąca sesja dwóch dziewczyn naraz.

Ale mamy też coś dla tych, którzy w wakacje chcieliby trochę poczytać. W dniu pojawienia się sierpniowego PLAYBOYA w kioskach ma miejsce polska premiera Dunkierki Christophera Nolana. Czyli prawdopodobnie najlepszego filmu sezonu. Tylko u nas przeczytacie ekskluzywny wywiad z reżyserem – o Dunkierce i nie tylko!

Poza tym – jako że okienko transferowe trwa w najlepsze – przyglądamy się najważniejszym agentom piłkarskim na świecie. W końcu kto by nie chciał robić takich interesów jak oni? Rozmawiamy też ze Zbigniewem Namysłowskim, żywą legendą polskiego jazzu, a na deser oczywiście wakacyjny niezbędnik.

W SIERPNIOWYM NUMERZE MAGAZYNU PLAYBOY:

• Sesja okładkowa: Wakacyjne dziewczyny i najgorętsze turystyczne destynacje

• Wywiad: Christopher Nolan o Dunkierce i nie tylko

• Agenci piłkarscy, czyli kto pociąga za sznurki na rynku transferowym? I ile na tym zarabia?

• Klaudia Skogmo – polska playmate prosto z Norwegii

• Rozmowa: Zbigniew Namysłowski – żywa legenda polskiego jazzu

• Pictorial: Kate Harrison i Emily LaBowe, dziewczyny, które bawią się same

• Motosalon: Jidōsha... znaczy samochód. Wszystko, czego nie wiecie o japońskiej motoryzacji

• 25 lat PLAYBOYA: Kronika barowa

• Mototest: Rolls-Royce Dawn

• Fotorelacja z Samochodu Roku PLAYBOYA

… oraz Wakacyjny Niezbędnik!

A jako mega dodatek do magazynu: kryminał z "Mrocznej serii"! Czym jest ta seria? „Mroczna seria" prezentuje współczesne gwiazdy światowej literatury kryminalnej oraz autorów polskich, którzy umiejętnością budowania intrygi dorównują mistrzom gatunku. Wśród tytułów serii można znaleźć klasyczne powieści detektywistyczne, kryminały retro i thrillery oraz efektowne fabuły i wyrazistych bohaterów. Tłem akcji są sugestywnie pokazane miasta: współczesna i dawniejsza Warszawa, przedwojenny Lublin, ponury Reykjavik, prowincjonalne Ystad czy piękne włoskie Bari... 

SIERPNIOWY PLAYBOY JUŻ W KIOSKACH!

08_play_2017duze.jpg


Więcej informacji o zawartości najnowszego numeru:  http://www.playboy.pl/kreator/2736/sierpniowy-playboy-od-jutra-w-kioskach

Zobacz też: Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 21.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×