O tym zapomnij, kiedy idziesz na wesele!

Okres weselny trwa w najlepsze. Na pewno zastanawiasz się, jak się do wesela przygotować, co założyć, żeby zaprezentować się jak najlepiej. Oto kilka rad, dzięki którym nie popełnisz żadnej gafy i będziesz wyglądała z klasą!

wesele.jpg

Sukienka, przez którą prześwituje bielizna

Ślub i wesele to poważna impreza, na której należy wyglądać dostojnie i z klasą. Pewne ubrania po prostu są tam nie na miejscu, dlatego pamiętaj, żeby unikać strojów, które odsłaniają stanik czy majtki, nawet, jeśli jest upał - to bardzo nieeleganckie.


 

Jaskrawa sukienka

W tym wyjątkowym dniu to Panna Młoda ma zwracać na siebie uwagę. Dlatego zrezygnuj 
z neonowych, jaskrawych sukienek, które mogą przyćmić właściwą „gwiazdę wieczoru”.

 

Zbyt mocny makijaż

Na wesele warto postawić na delikatny, naturalny makijaż. W innym wypadku możesz być krytykowana przez pozostałych gości, a dodatkowo, jeśli będzie gorąco i się spocisz, możesz spodziewać się nieestetycznych plam i rozmazań na twarzy.

 

Biała sukienka

Przyjęło się, że biały kolor w stu procentach w tym ważnym dniu zarezerwowany jest wyłącznie dla Panny Młodej. Bezpieczniej będzie założyć kolor beżowy czy pudrowy.

 

Fot: Thinkstock

Zobacz też: 



Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Piątek 15.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Nicki88
Tak naprawdę jednak o znacznie większej ilości kwestii muszą pamiętać organizatorzy wesela. Moim zdaniem nie może na nim zabraknąć takiej osoby jak kamerzysta ślubny kraków http://vivostudio.pl/ , który przygotuje dla Młodej Pary nagranie, będącą piękną pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia w życiu.
Dodano: 2017-11-10 18:56:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego wiele dziewczyn pyta się o białą sukienkę, dla meni to jets logiczne i nawet by mi to do głowy nie przyszło. http://sukienki.damskie.net/sd-sukienki-wieczorowe.html tu są śliczne modele sukienek, idelane na takie wieczory.
Dodano: 2016-07-24 16:54:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×