Obcy mężczyzna pomógł samotnej mamie!

Dobroć tego człowieka naprawdę wzrusza!

Przechwytywanie.JPG

Zazwyczaj, kiedy dziecko przeszkadza innym pasażerom w podróży, ci są oburzeni. Rzadko interesują się uspokojeniem malucha… a jednak- cuda się zdarzają! Jedna z uczestniczek lotu do Georgii opisała na swoim Facebooku właśnie taką sytuację.


“Podczas lotu powrotnego do Georgii zobaczyłam tego mężczyznę, który obcej kobiecie zaoferował pomoc, bo była ciężarna i podróżowała sama z grymaśnym synem. Mężczyzna nie narzekał, po prostu powiedział kobiecie, że jest ojcem i chce jej pomóc, by mogła odpocząć. Ten facet przez większość lotu z Minneapolis do Atlanty spacerował pomiędzy siedzeniami, nosząc na rękach chłopca, którego traktował jak swojego syna… Popłakałam się… Nie dlatego, że on był biały, a kobieta czarna, ale dlatego, że zobaczyłam, że na tym świecie pełnym zamieszania nadal są dobrzy ludzie"

Bezinteresowne zachowanie mężczyzny jest godne podziwu. Oby takich ludzi było jak najwięcej!

Zdjęcie: Facebook 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 17.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
dzieci w samolocie, to prawdziwe przeklenstwo. Nie rozumiem, dlaczego nie mozna usiedziec na tylku w domu z dzikim potomstwem? na kazdym pokladzie lotow miedzynarodowych leca dzieci bez opieki rodzicow. Maja nalepione plakietki WP lub inne oznaczajace skrot (bez rodzicow) i wyobrazcie sobie , ze te dzieci siedza w fotelach, jedza, rysuja, ogladaja bajki. O dziwo, to serdenka lecacy z rodzicami musza kopac innym w siedzenia, rozlewac wode z kubkow po glowach pasazerow z siedzenia z przodu, musza biega i wrzeszczec i nie ma na to ratunku.
Dodano: 2016-09-26 16:00:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
Brawo!!! Sama podróżowałam często z synkiem i wiem jaka znieczulica może panować na lotnisku . Jednak kiedy nikt nie chce nam pomoc warto samemu poprosić o pomoc . A wtedy zdarzają się cuda :):) Niestety szkoda tylko że załoga lotnicza w tanich liniach lotniczych np : Wizzair, to prawdziwa znieczulica :/
Dodano: 2016-09-21 15:21:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×