Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy

Zastanawiasz się jak zacząć własny biznes? Chcesz przezwyciężyć pojawiające się obawy i wątpliwości co do własnych możliwości? Nie wiesz, który z Twoich pomysłów ma największy potencjał? Weź udział w warsztatach coachingowych "Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy"!

Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy

Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy

W Twojej głowie pojawił się pomysł na biznes ale nie masz odwagi lub nie wiesz jak zacząć realizować swoje zawodowe marzenia? Weronika Marczuk i Fundacja Z NADZIEJĄ zapraszają na wyjątkowy warsztat coachingowy "Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy", podczas którego będzie Wam dane spotkać osoby, które borykały się z podobnymi dylematami. Jedną z nich jest Julia Krysztofiak-Szopa, która pomagała setkom przedsiębiorców z całego świata stawiać pierwsze kroki w Krzemowej Dolinie,  która jest kolebką najbardziej spektakularnych pomysłów biznesowych i miejscem, które skupia najbardziej innowacyjne firmy takie jak Apple, Google, Yahoo czy Facebook. Julia sama jest przedsiębiorcą. Założyła portal balkonetka.pl i prowadzi własny startup Wellfitting. Julia chce podzielić się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i pokazać, że tu, w Polsce także MOŻNA!

Aby osiągnąć upragniony sukces warto skorzystać ze zindywidualizowanego wsparcia profesjonalisty - coacha. Projekty związane ze wspieraniem przedsiębiorczości Polek pokazują, że w sprzyjających okolicznościach ponad 50% Polek nieaktywnych zawodowo chciałoby podjąć takie wyzwanie, ale potrzebują kogoś, kto pokazałby im:

  •     zasoby jakimi dysponują,
  •     że tak naprawdę liczy się determinacja, kreatywność i pasja,
  •     umiejętność w nawiązywaniu relacji ze współpracownikami, kontrahentami i klientami jest bezcennym atutem - bo BIZNESU nie robi się samemu. Ludzie dookoła Ciebie stanowią jego integralną część, co warto wykorzystać!

Warsztat  "Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy" poprowadzi Anna Szapert - coach, edukatorka, aktywistka z 10-letnim doświadczeniem. Świadczy usługi szkoleniowe w sektorze biznesowym i publicznym dla kadry każdego szczebla. Prowadzi coaching zawodowy wspierając rozwój menadżerów, urzędników państwowych i polityków. Specjalizuje się w budowaniu wizji, zarządzaniu zmianą i konfliktem, treningu kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 26.09.2014r. drogą e-mailową na adres: kontakt@fundacjaznadzieja.pl z tytułem "ZGŁOSZENIE-WARSZTATY"

Kiedy odbędą się warsztaty?

Termin: 27-28 września 2014r. (sobota godz. 10.00-16.30, niedziela godz. 10.00 -14:15)
Miejsce: Sala Edukacyjna FILMOWA, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, ul. Chełmska 21, bud. 3, I piętro

Więcej informacji znajdziecie - TUTAJ

Źródło: MilionKobiet.pl/Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 17.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nie jest łatwo osiągnąć sukces niestety. Mi się udało tylko dlatego, że miałam wsparcie rodziców i to oni wypracowali już markę. Ja tylko kontynuuję naszą tradycję, prowadząc zakład dziewiarski. Istniejemy na rynku od 10 lat, mam nadzieję, że co najmniej drugie tyle jeszcze będziemy. Wiem, że do tego potrzebne jest usprawnienie wszystkiego i przestawienie na "nowe rozwiązania" , dlatego zastanawiam się co wprowadzić. W Internecie znalazłam ofertę spółki http://www.primesoft.pl/ , zajmują się optymalizacją systemu. Myślę, że będzie to dobry krok w przyszłość. W biznesie trzeba być elastycznym.
Dodano: 2017-11-24 09:42:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×