Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy

Zastanawiasz się jak zacząć własny biznes? Chcesz przezwyciężyć pojawiające się obawy i wątpliwości co do własnych możliwości? Nie wiesz, który z Twoich pomysłów ma największy potencjał? Weź udział w warsztatach coachingowych "Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy"!

Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy

Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy

W Twojej głowie pojawił się pomysł na biznes ale nie masz odwagi lub nie wiesz jak zacząć realizować swoje zawodowe marzenia? Weronika Marczuk i Fundacja Z NADZIEJĄ zapraszają na wyjątkowy warsztat coachingowy "Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy", podczas którego będzie Wam dane spotkać osoby, które borykały się z podobnymi dylematami. Jedną z nich jest Julia Krysztofiak-Szopa, która pomagała setkom przedsiębiorców z całego świata stawiać pierwsze kroki w Krzemowej Dolinie,  która jest kolebką najbardziej spektakularnych pomysłów biznesowych i miejscem, które skupia najbardziej innowacyjne firmy takie jak Apple, Google, Yahoo czy Facebook. Julia sama jest przedsiębiorcą. Założyła portal balkonetka.pl i prowadzi własny startup Wellfitting. Julia chce podzielić się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i pokazać, że tu, w Polsce także MOŻNA!

Aby osiągnąć upragniony sukces warto skorzystać ze zindywidualizowanego wsparcia profesjonalisty - coacha. Projekty związane ze wspieraniem przedsiębiorczości Polek pokazują, że w sprzyjających okolicznościach ponad 50% Polek nieaktywnych zawodowo chciałoby podjąć takie wyzwanie, ale potrzebują kogoś, kto pokazałby im:

  •     zasoby jakimi dysponują,
  •     że tak naprawdę liczy się determinacja, kreatywność i pasja,
  •     umiejętność w nawiązywaniu relacji ze współpracownikami, kontrahentami i klientami jest bezcennym atutem - bo BIZNESU nie robi się samemu. Ludzie dookoła Ciebie stanowią jego integralną część, co warto wykorzystać!

Warsztat  "Od inspiracji do realizacji, czyli z sukcesem Ci do twarzy" poprowadzi Anna Szapert - coach, edukatorka, aktywistka z 10-letnim doświadczeniem. Świadczy usługi szkoleniowe w sektorze biznesowym i publicznym dla kadry każdego szczebla. Prowadzi coaching zawodowy wspierając rozwój menadżerów, urzędników państwowych i polityków. Specjalizuje się w budowaniu wizji, zarządzaniu zmianą i konfliktem, treningu kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 26.09.2014r. drogą e-mailową na adres: kontakt@fundacjaznadzieja.pl z tytułem "ZGŁOSZENIE-WARSZTATY"

Kiedy odbędą się warsztaty?

Termin: 27-28 września 2014r. (sobota godz. 10.00-16.30, niedziela godz. 10.00 -14:15)
Miejsce: Sala Edukacyjna FILMOWA, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, ul. Chełmska 21, bud. 3, I piętro

Więcej informacji znajdziecie - TUTAJ

Źródło: MilionKobiet.pl/Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe